Wyrzuciła swoje dzieci przez okno. Uratowała im życie

115

Matkę dwojga dzieci w Nowosybirsku obudził pożar. Jedyną drogą ucieczki było okno, przez które wyrzuciła swoich synów na koc rozpostarty przez sąsiadów. Przyznaje, że nie pamięta, jak to zrobiła.

Wyrzuciła swoje dzieci przez okno. Uratowała im życie
Wyrzuciła swoje dzieci przez okno. Uratowała im życie (Instagram.com, rodniki_54)

W Nowosybirsku 25-latka spędzała z dziećmi wakacje. W czwartkowy poranek obudził ja dziwny zapach i mocne światło. Przerażona kobieta zobaczyła, że mieszkanie stanęło w płomieniach.

Rosjanka nie miała szans, by wybiec z mieszkania przez drzwi. Chwyciła dzieci i pobiegła do okna, skąd zaczęła wołać o pomoc. Na reakcję sąsiadów nie musiała czekać długo. Pod oknem stanęła grupa mężczyzn gotowych łapać chłopców.

Rosja. Matka wyrzuciła dzieci przez okno

Matka zrzuciła dzieci z mieszkania na trzecim piętrze. Sąsiedzi złapali chłopców na rozciągnięty szeroko koc. W rozmowie dziennikarzami 25-latka wyznała, że nie rozumie, jak znalazła odwagę, by to zrobić.

Kobieta przyznaje również, że niewiele pamięta. Świadkowie podziwiają jej odwagę i zimną krew. Najpierw zrzuciła synów na rozpostarty na dole koc, a później sama zeszła po linie zrzuconej przez sąsiadów z mieszkania na czwartym piętrze - informuje "Komsomolskaja Prawda".

25-latka i jej synowie trafili do szpitala. Wszyscy zatruli się nieco tlenkiem węgla, ale poza tym nic im się nie stało. Lokalne służby podejrzewają, że pożar wywołali 3- i 4-letni synowie 25-latki, którzy mieli bawić się zapalniczką, kiedy ich matka jeszcze spała. Inne źródła twierdzą, że pożar spowodowała zepsuta mikrofalówka.

Zobacz także: Rosyjska babcia gotowa na wojnę. Internauci nie mogą powstrzymać śmiechu
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić