Makabryczne odkrycie. Dwa ciała w gabinecie lekarza

11

Tragiczne doniesienia ze Stanów Zjednoczonych. Dwie osoby zginęły w gabinecie lekarskim w stanie Teksas. Sprawcą morderstwa jest najprawdopodobniej lekarz - donoszą amerykańskie media.

Makabryczne odkrycie. Dwa ciała w gabinecie lekarza
(Pixabay)

Do zbrodni doszło w Austin w USA. Niezidentyfikowany sprawca, najprawdopodobniej lekarz, wziął pięciu zakładników w gabinecie lekarskim. Według relacji jednego z dziennikarzy z wnętrza budynku słychać było wybuchy.

Zakładnicy byli uwięzieni w budynku przez kilka godzin. Negocjator SWAT próbował porozumieć się z porywaczem przez megafon w celu uwolnienia przetrzymywanych osób. Przekonywał go, że jego życie jest bardzo ważne. Argumentował również, że mężczyzna uratował wiele istnień.

Nie zasługujesz na to... Zrobiłeś tyle dobrego dla innych... Chcę ci pomóc przez to przejść. Uratowałeś wiele istnień - mówił negocjator do porywacza.

Po wejściu do budynku dokonano makabrycznego odkrycia. Okazało się, że dwie osoby nie żyją. Nie podano do informacji publicznej, kim są ofiary - niewykluczone, że jedną z nich był lekarz.

Wśród przetrzymywanych miał być również lekarz, który pracował wraz z porywaczem. Na czas negocjacji niektórzy mieszkańcy okolicznych domów zostali ewakuowani, a inni poproszeni o pozostanie wewnątrz budynków.

Zobacz także: Koronawirus. Ruszyły w Polsce szczepienia preparatem Moderny
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić