Makabryczne odkrycie na ścieżce rowerowej. Ciało 25-latka pokryte było ranami

115

Przypadkowa osoba przechadzająca się w czwartek w rejonie ścieżki rowerowej koło Krosna Odrzańskiego (woj. lubuskie) natknęła się na zwłoki młodego mężczyzny. 25-latek prawdopodobnie padł ofiarą brutalnego morderstwa. Sprawą zajęła się prokuratura.

Makabryczne odkrycie na ścieżce rowerowej. Ciało 25-latka pokryte było ranami
Ciało odkryto na ścieżce rowerowej (Facebook, Krosno Odrzańskie)

Osoba spacerująca w czwartek 7 lipca w okolicy ścieżki rowerowej koło Krosna Odrzańskiego z pewnością zapamięta ten dzień do końca życia. Niestety, nie będzie to przyjemne wspomnienie.

To właśnie na ścieżce rowerowej na odcinku Stuga - Bytnica (woj. lubuskie) przypadkowy przechodzeń natknął się na makabryczny widok - zwłoki młodego człowieka. Ciało pokryte było krwawymi ranami.

Ciało na ścieżce rowerowej. To ofiara morderstwa?

Na miejsce natychmiast wezwano policję. Funkcjonariusze ustalili, że zwłoki należą do 25-letniego mężczyzny. Liczne rany kłute i cięte na jego klatce piersiowej i żuchwie wskazują, że mógł zostać zaatakowany ostrym narzędziem.

Na tę chwilę nie wiadomo, czy mężczyzna był rowerzystą, przechodniem, czy może znalazł się na ścieżce przypadkowo. Nie wiadomo też, czy do ataku doszło w miejscu ujawnienia zwłok, czy może 25-latek zmarł po drodze lub został tam porzucony przez napastnika.

Ciało zabezpieczono do sekcji, która ma odbyć się w Zakładzie Medycyny Sądowej w piątek 8 czerwca. Na miejscu znalezienia zwłok przeprowadzono szczegółowe oględziny z udziałem prokuratora, podjęte tam czynności procesowe zostały już zakończone. Prokuratura Rejonowa w Krośnie wszczęła śledztwo w sprawie. Obecnie trwają przesłuchania świadków.

Jak na razie służby nie udzielają szczegółowych informacji w sprawie, jednak niewykluczone, że 25-latek padł ofiarą brutalnego zabójstwa. Do tej pory nikogo nie zatrzymano w związku ze zdarzeniem.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Rozbił samochód na latarni. Pokaz głupoty amerykańskiego kierowcy
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić