Makabryczne odkrycie w jeziorze. Mieszkańcy boją się seryjnego zabójcy

23

Policja twierdzi, że nie ma powodów do obaw, ale ludzie żyją w strachu. Nie bez przyczyny, ponieważ od początku lutego z jeziora Lady Bird w Austin (Teksas) wyłowiono już cztery ciała. Czy te sprawy są ze sobą połączone?

Makabryczne odkrycie w jeziorze. Mieszkańcy boją się seryjnego zabójcy
Tragiczne odkrycie w jeziorze (YouTube, KVUE)

Mieszkańcy Austin żyją w strachu przed seryjnym mordercą. Mnożą się plotki, narasta niepewność. Najnowsze ustalenia policji, choć powinny uspokoić okolicznych mieszkańców, wywołały ogromne poruszenie.

W minioną sobotę wielu przechodniów wybrało numer alarmowy, by poinformować służby o przerażającym odkryciu. Z jeziora Lady Bird wyłowiono zwłoki młodego mężczyzny. Był to kolejny taki przypadek w ostatnim czasie.

W lutym policja wyłowiła z jeziora martwego 30-latka. Jason John po raz ostatni widziany był tydzień wcześniej. Mężczyzna przebywał na Rainey Street, gdzie znajdują się popularne w okolicy bary.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dramatyczny moment lądowania w Bristolu. Piloci robili, co mogli

Inny mężczyzna, którego tożsamości do dzisiaj nie ustalono, został znaleziony martwy 5 marca. Kolejnego tragicznego odkrycia dokonano natomiast 1 kwietnia. Wtedy to z jeziora wyłowiono zwłoki 33-latka. Dzień wcześniej Jonathan Honey również bawił się przy Rainey Street.

Z jeziora wyłowiono kolejne zwłoki

W poniedziałkowe popołudnie policja z Austin przekazała, że zidentyfikowano mężczyznę wyłowionego z Lady Bird w sobotę, 15 kwietnia. To 30-letni John Christopher Hays-Clark.

Tajemnicza śmierć kolejnego młodego mężczyzny wstrząsnęła mieszkańcami Austin. Pojawiły się plotki, że w okolicy grasuje seryjny zabójca. Policja zaprzecza tym doniesieniom.

W oświadczeniu służb przekazano, że ''przypadki nadal są badane, a dowody analizowane'', ale ''w tej chwili nie ma dowodów świadczących o tym, że wyłowione osoby to ofiary seryjnego mordercy''.

Policjanci uważają, że główną przyczyną utonięć w Austin jest ''połączenie alkoholu z łatwym dostępem do jeziora Lady Bird''.

Zapewnienia policjantów nie wszystkich przekonują, ponieważ w mieście wiele lat temu działał seryjny morderca, który miał zamordować osiem kobiet. Sprawcy nigdy nie schwytano.

Zobacz także: Austin police identify body found in Lady Bird Lake Saturday
Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić