Makabryczne odkrycie w poznańskim lesie. Spacerowicze wezwali policję

6

Smutne doniesienia docierają z Poznania. Spacerowicze podczas spaceru po jednym z lasów natknęli się na ciało kobiety. Możliwe, że zwłoki należą do zaginionej poznanianki.

Makabryczne odkrycie w poznańskim lesie. Spacerowicze wezwali policję
W lesie odnaleziono zwłoki (zdjęcie ilustracyjne) (Policja)

Tragiczne informacje przekazało Radio Poznań. 10 października przypadkowi spacerowicze podczas przechadzki po lesie na poznańskim Morasku natknęli się na zwłoki. Ciało było w stanie głębokiego rozkładu, co utrudniło identyfikację.

Niestety znalezione zwłoki mogą należeć do zaginionej kobiety. 76-letnia mieszkanka osiedla Bolesława Śmiałego w Poznaniu zniknęła bez śladu 20 września. Stan zwłok nie pozwolił jednak na ich rozpoznanie przez funkcjonariuszy. Policjanci nie mają pewności, jednak na prawdziwość tej tezy wskazywałby ubiór zmarłej.

Nie wiadomo, kiedy zagadka zostanie rozwiązana. Policjanci poinformowali, że została pobrana próbka DNA do badań. To właśnie ich wyniki mają potwierdzić przypuszczenia śledczych.

0 października postronne osoby natknęły się na zwłoki podczas spaceru w lesie. Ciało było w takim stanie, że identyfikacja nie była możliwa. Nie mamy więc pewności, że to zaginiona, ale ubiór na to wskazuje - powiedziała portalowi epoznan.pl Marta Mróz z poznańskiej policji.
Zobacz także: Zwołali kongres, nie mieli masek. Posłanka tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić