"Mało kto ma taką odwagę". Szeryf z bmw powstrzymany przez kobietę

755

Kierowca ze Szczecina wpadł w szał po tym, jak rowerzysta zwrócił mu uwagę. Wulgarnie zachowujący się mężczyzna zatrzymał swoje bmw i wyszedł do grupy cyklistów z pałką w ręce. Jego "występ" został nagrany kamerą.

"Mało kto ma taką odwagę". Szeryf z bmw powstrzymany przez kobietę
Kierowca wysiadł z auta z pałką w ręce (YouTube)

Skandaliczne sceny rozegrały się 17 maja na drodze w Niemczech, kilka kilometrów od polskiej granicy. Jednemu z polskich rowerzystów udało się nagrać niebezpiecznie zachowującego się kierowcę bmw w okolicach Blankensee.

Mężczyźnie nie spodobał się fakt, że zwrócono mu uwagę na jego sposób jazdy. Wideo zostało opublikowane na kanale "STOP CHAM" na YouTube.

Autor nagrania opowiedział o kulisach sytuacji niewidocznych na wideo. Nagrywający poruszał się wraz z rodziną po drodze w Niemczech niedaleko od Szczecina. Zaznaczył, że odcinek, po którym jechali, jest uczęszczany przez rowerzystów i rzadko występują na nim samochody.

Nagle za cyklistami pojawiło się rozpędzone bmw, które bardzo się do nich zbliżyło. Jadący w nim kierowca używał sygnałów dźwiękowych kilkanaście sekund.

Pełen obaw o bezpieczeństwo nagrywający zwrócił ręką uwagę kierowcy i zapytał "jak jedziesz baranie". Pirat drogowy, widząc to, niezwłocznie wyprzedził rowery, a następnie zatrzymał przed nimi auto. Na nagraniu widać, jak wyszedł ze swojego bmw, trzymając w rękę pałkę i odgrażając się w wulgarny sposób autorowi nagrania. Uspokoiła go dopiero matka nagrywającego, która również została przez niego obrażona.

Reakcja kobiety spotkała się z pozytywnym odbiorem ze strony internautów. "Pani jaka mądra i dobrze się zachowała", "Szacunek… taką odwagę ma mało kto. Pełen podziw" - piszą w komentarzach pod klipem.

Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić