Małpy zrobiły coś straszliwego. 250 ofiar w Indiach

144

Jedna z indyjskich wiosek stała się miejscem kaźni setek psów. Rozwścieczone małpy zrzucają czworonogi z dachów w akcie zemsty. Do międzygatunkowego konfliktu doszło po tym, jak sfora psów zagryzła jakiś czas temu młodą małpkę.

Małpy zrobiły coś straszliwego. 250 ofiar w Indiach
Małpy porywają psy i zrzucają je z dużej wysokości (Twitter)

W indyjskiej miejscowości Majalgaon małpy zabiły już 250 psów. Okoliczni mieszkańcy są przerażeni. Twierdzą, że złość naczelnych odbija się także na nich samych.

Małpy terroryzują wioskę. Zrzucają szczeniaki z dużej wysokości

Jak podaje indyjski portal News18, w pobliskim Lavul "nie pozostał już ani jeden szczeniak". Małpy mają brutalnie mścić się na psach za zabicie jednego z ich młodych.

Media społecznościowe obiegły zdjęcia pokazujące ataki małp na psy. Na jednej z fotografii widać szczeniaka niesionego przez małpę na dach budynku. Inny film przedstawia z kolei małpy ściągające psy przez wioskę. Mieszkańcy twierdzą, że czworonogi próbowały bronić dziecka.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wściekłe małpy porywają także małe dzieci. Urzędnicy bezradnie rozkładają ręce

O sprawie poinformowano lokalnych urzędników. Na miejsce przybyły służby mające zająć się złapaniem rozwścieczonych małp. Specjalistom nie udało im się jednak schwytać ani jednego osobnika.

Miejscowi postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Część ludzi zaliczyła jednak upadek z dużej wysokości podczas próby ratowania zaciąganych na dachy psów.

Mieszkańcy donoszą, że atakowane są także dzieci w wieku szkolnym. Ostatnio małpy miały rzucić się na ośmiolatka. Według relacji, miejscowi musieli rzucać kamieniami w naczelne, żeby oswobodzić chłopca.

Obejrzyj także: Marcin Gortat zaatakowany przez małpy

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić