Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Marek Niedźwiecki wraca do radia. Jego wybór może zaskoczyć

14

Marek Niedźwiecki rozpoczyna nowy etap w swoim życiu. Po 35 latach rozstał się z Trójką. Teraz okazuje się, że popularny dziennikarz poprowadzi Listę Przebojów w innej stacji. W jakiej?

Marek Niedźwiecki wraca do radia. Jego wybór może zaskoczyć
Marek Niedźwiecki ma nową pracę (ONS)

Marek Niedźwiecki już jakiś czas temu zapowiadał, że myśli o powrocie do radia. Nie rzucał słów na wiatr. Na facebookowej stronie Radiospacji ukazała się informacja, że "za tydzień przed mikrofonem Listy Przebojów zasiądzie Marek Niedźwiecki".

To bez wątpienia bardzo zaskakująca wiadomość. Nikt chyba nie przypuszczał, że Niedźwiecki zawita właśnie do Radiospacji.

Radiospacja to internetowe radio założone przez Pawła Sito. Co ciekawe, prezenterzy i dziennikarze nadają audycje z własnych domów.

Czytaj także:

Marek Niedźwiecki w Radiospacji! Wiemy, dlaczego

Wirtualna Polska postanowiła zapytać Pawła Sito, dlaczego Marek Niedźwiecki postanowił wybrać właśnie Radiospację. Odpowiedź jest dość zaskakująca.

Marek Niedźwiecki zapowiedział, że będzie pracował tam, gdzie dają najlepszą kawę - a najlepsza kawa jest u mnie w domu. Więc mam nadzieję, że w listopadzie Niedźwiecki ogłosi, że będzie pracował u mnie na stałe - wyjaśnił Sito.

Fani Niedźwieckiego z pewnością liczą na to, że na dłużej zadomowi się chociażby w Radiospacji. Chcieliby móc ponownie regularnie go słuchać.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić