Marzena Rogalska odeszła z TVP. Jest komentarz stacji

225

Jeszcze do niedawna Marzena Rogalska była jedną z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Jednak dziennikarka zaskoczyła swoich fanów i ogłosiła, że po 12 latach odchodzi z pracy. Ekipa programu "Pytanie na śniadanie" i rzecznik TVP skomentowali decyzję Rogalskiej.

Marzena Rogalska odeszła z TVP. Jest komentarz stacji
Marzena Rogalska. (Newspix, Michał Pieściuk)

Marzena Rogalska – wspólnie z Tomaszem Kammelem – prowadziła program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie". Dziennikarka brała udział także w innych projektach, m.in. jako twarz nowej telewizji TVP Kobieta.

TVP. Marzena Rogalska – odejście z Telewizji Polskiej

Wirtualna Polska zwróciła się do rzecznika Telewizji Polskiej z prośbą o informację odnośnie tego, kto zastąpi Marzenę Rogalską w dotychczasowych projektach. Jak się jednak okazało, tożsamość nowej prowadzącej "Pytanie na śniadanie" zostanie przedstawiona w późniejszym czasie.

Pani Marzena Rogalska zdecydowała o odejściu z Telewizji Polskiej. O tym, kto ją zastąpi w programie 'Pytanie na śniadanie', TVP poinformuje wkrótce – cytuje treść oświadczenia rzecznika TVP Wirtualna Polska.

Do odejścia Marzeny Rogalskiej odniosła się także ekipa "Pytanie na śniadanie". Na Facebooku programu pojawił się wpis, w którym współpracownicy pożegnali dziennikarkę i podziękowali za lata współpracy.

Jest nam potwornie przykro. Dziękujemy, że z nami byłaś. Na dobre i na złe. Powodzenia – czytamy na Facebooku programu "Pytanie na śniadanie".
Zobacz także: Zobacz też: Marzena Rogalska: Wiem, jak to jest nie mieć taty
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić