Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Mateusz Morawiecki zaatakował Rafała Trzaskowskiego. "Nieudolność, kłamstwo, lenistwo..."

11

Premier Mateusz Morawiecki skierował mocne słowa w stronę kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego. - Nieudolność, kłamstwo, lenistwo to drugie imiona Platformy Obywatelskiej, to drugie imię Rafała Trzaskowskiego - powiedział.

Mateusz Morawiecki zaatakował Rafała Trzaskowskiego. "Nieudolność, kłamstwo, lenistwo..."
Mocne słowa Morawieckiego o Trzaskowskim (PAP)

Premier Morawiecki zaatakował Trzaskowskiego podczas wtorkowej wizyty w Koninie (woj. wielkopolskie). Spotkał się tam z działaczami i sympatykami Prawa i Sprawiedliwości.

Polsat News relacjonuje, że Morawiecki apelował do zebranych. Prosił ich, by mówili znajomym o kłamstwach Platformy Obywatelskiej i Rafała Trzaskowskiego.

Pokazujcie, jak diabeł potrafi ubrać się w ornat i w niedzielę na mszę dzwonić. Kłamać rano, a wieczorem zaprzeczać samemu sobie. To jest polityka Platformy Obywatelskiej i wiceprzewodniczącego Rafała Trzaskowskiego - zaznaczył Mateusz Morawiecki, cytowany przez polsatnews.pl.
Zobacz także: Rafał Trzaskowski wzywa premiera do reakcji. Patryk Jaki: Mateusz Morawiecki nie ma nic do ukrycia


To nie koniec mocnych słów premiera. Podkreślił również, że "nieudolność, kłamstwo, lenistwo to drugie imiona Platformy Obywatelskiej, to drugie imię Rafała Trzaskowskiego".

Morawiecki o Trzaskowskim: "Kłamca"

Później szef rządu przypomniał o tym, że Rafał Trzaskowski przed kilkoma dniami powiedział, "że on 4 lata temu, 3,5 roku temu nie był posłem". To okazało się nieprawdą. - Kłamca. Zresztą jak można zapomnieć, że ktoś był posłem - ocenił Mateusz Morawiecki.

Jednocześnie wspomniał, że Trzaskowski głosował kiedyś za utrzymaniem podwyższonego wieku emerytalnego. Dodał, że to działanie przeciwko 80 proc. Polaków.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić