Matka 8-latki wezwała policję. Senior z sąsiedztwa miał się do niej dobierać

127

To nie mieści się w głowie. 62-letni Andrzej Ch. z zawodu ślusarz-spawacz miał wykorzystać seksualnie 8-letnią córkę sąsiada. Szczegóły jeżą włos na głowie. Jak pisze Se.pl, w środę 8 listopada br. podejrzany mężczyzna stanął przed sądem w Przeworsku (woj. podkarpackie). Rozpoczął się jego proces.

Matka 8-latki wezwała policję. Senior z sąsiedztwa miał się do niej dobierać
Miał wykorzystać 8-latkę. Stanął przed sądem. Zdjęcie ilustracyjne. (Adobe Stock, DANIEL JEDZURA)

Jak informuje teraz Se.pl, 62-latek zamieszkiwał pewną wieś w powiecie przeworskim na Podkarpaciu. Był dobrym mężem, ojcem, dziadkiem. Spełniał się jako spawacz-ślusarz. Ludzie go cenili. Niestety, skrywał też mroczną twarz. Lubił zaglądać do kieliszka.

Andrzej Ch. uczestniczył m.in. w alkoholowych spotkaniach, jakie organizował jego sąsiad. Ten także miał żonę i dzieci, w tym 8-letnią córkę. To właśnie na tę małą dziewczynkę ponoć zaczaił się 62-latek.

Koszmar rzekomo rozegrał się 7 sierpnia 2023 roku. Wtedy matka 8-latki zauważyła, że sąsiad Ch. podejmuje dziwne, niestosowne działania wobec jej dziecka. Miał się dopuścić tzw. "innej czynności seksualnej wobec małoletniej".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pedofil z warszawskiej Pragi zatrzymany

Mroczna twarz ślusarza. Skrzywdził 8-letnią dziewczynkę?

Kobieta natychmiast chwyciła za telefon. Zaalarmowała policję. Senior został zatrzymany przez mundurowych. Doprowadzono go do przeworskiej komendy.

Andrzejowi Ch. przedstawiono zarzut z artykułu 198 KK w zbiegu z art. 200 paragraf 1 KK w związku z art. 11. par. 2 Kodeksu Karnego. Prokurator zawnioskował o zastosowanie tymczasowego aresztu dla podejrzanego - mówiła Prokurator Okręgowa w Przemyślu, Beata Starzecka- Skrzypiec, co cytuje Se.pl.

Ostatecznie, decyzją sądu, Andrzej Ch. trafił do tymczasowego aresztu. W środę 8 listopada 2023 roku przed sądem rejonowym w Przeworsku rozpoczął się jego proces. 62-latkowi grozi nawet do 12 lat za kratkami.

Nie wiadomo, czy mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów oraz czy składał wyjaśnienia, gdyż proces toczy się z wyłączeniem jawności. Kolejny termin rozprawy zaplanowano na 28 listopada 2023 roku - czytamy na Se.pl.
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić