Mercedes przeleciał nad rondem w Nowej Soli. Jest nagranie

180

Myśleliście, że takie sceny zdarzają się tylko w filmach? Nic bardziej mylnego. W miejscowości Nowa Sól w woj. lubuskim samochód z dużą prędkością wjechał na skrzyżowanie i wzbił się w powietrze. Na tym "filmowość" się nie kończy - kierowca wyszedł cało z opresji.

Mercedes przeleciał nad rondem w Nowej Soli. Jest nagranie
Samochód przeleciał nad rondem w Nowej Soli (YouTube)

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 16 sierpnia na rondzie Województwa Lubuskiego przy ul. Dolnośląskiej w Nowej Soli. Kierujący jechał drogą wojewódzką nr 315 i w bardzo nietypowy sposób wjechał na rondo. Nagranie z całego zdarzenia dostępne jest w sieci.

Na zarejestrowanym filmie widać, że kierowca mercedesa nie zwolnił przed rondem i z dużą prędkością wjechał na skrzyżowanie. Następnie wylądował poza jezdnią. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Zdarzenie wstępnie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Kierujący otrzymał mandat karny. Policja zatrzymała mu także dowód rejestracyjny - poinformował "Gazetę Lubuską" mł. asp. A. Wachowski.

Za kierownicą mercedesa siedział ok. 30-letni mieszkaniec powiatu nowosolskiego. Teraz sprawa została przekazana do prokuratury. Zbada ona, czy kierujący nie stworzył zagrożenia w ruchu lądowym.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić