Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
KLS
|

Zaginięcie Madeleine McCann. Pojawiły się nowe, przełomowe fakty

86
Podziel się

Główny podejrzany w sprawie zaginionej 14 lat temu Madeleine McCann, został przeniesiony do ściśle strzeżonego więzienia. Zwane jest one "niemieckim Alcatraz".

Zaginięcie Madeleine McCann. Pojawiły się nowe, przełomowe fakty
Maddie McCann (Facebook)

Główny podejrzany w śledztwie Madeleine McCann, Christian Brueckner, został przeniesiony do izolatki w nowym więzieniu o zaostrzonym rygorze. Nazywane jest ono "niemieckim Alcatraz" i znajduje się Oldenburg niedaleko Bremy, w północno-zachodnich Niemczech.

Ucieczka stąd jest niemożliwa

Nowoczesne więzieni jest pokryte kamerami CCTV, które są obserwowane 24/7. Wszystkie drzwi i okna są wykonane ze specjalnego, wzmocnionego bezpiecznego szkła, dzięki czemu strażnicy mogą przez cały czas mieć oko na więźniów. Zaawansowany technologicznie obiekt jest otoczony murem o wysokości prawie 7 metrów, aby ucieczka była prawie niemożliwa, z wyjątkiem jednego incydentu, w którym więzień uciekł po zaprzyjaźnieniu się ze strażnikiem.

Prawnik podejrzanego, Friedrich Fuelscher, odmówił komentarza, dlaczego jego klient został przeniesiony. Wiadomo jednak, że nastąpiło to po tym, jak upadł i złamał żebra w bójce ze strażnikami w więzieniu niedaleko Brunszwiku.Miał też być ofiarą znęcania się przez innych więźniów, w związku ze sprawą Maddie.

Brueckner uciekł do Portugalii w 1995 roku po odbyciu dwuletniego wyroku za znęcanie się nad dzieckiem. Obecnie odsiaduje wyrok siedmiu lat za zgwałcenie 72-letniej Amerykanki w Praia da Luz w Algarve w 2005 roku, po tym jak został aresztowany 12 lat później. Madeleine została porwana z łóżka w ośrodku wypoczynkowym w tym samym mieście w 2007 roku, gdy miała zaledwie trzy lata.

Niemieccy prokuratorzy gromadzą obecnie dowody przeciwko Bruecknerowi, który w zeszłym roku stał się głównym podejrzanym w sprawie zniknięcia Madeleine. Podejrzany zaprzeczył jakiemukolwiek udziałowi w sprawie i określił śledztwo przeciwko niemu jako "skandaliczne" w liście napisanym z jego celi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(86)
Ada
5 miesięcy temu
Ha ha nie można uciec z więzienia, A jednak ktoś uciekł czyli nie piszcie głupot. Napiszcie, że jest bardzo trudno uciec, a nie że jest to niemożliwe. Uciekł czyli jest możliwe.
Ola
5 miesięcy temu
napisalić cos o niczym, bez żadnych istotnych dla śledztwa informacji. Pewnie piszący jest po szkole Rydzyka
Instalator
5 miesięcy temu
Przełomowe fakty ??? SUPER
ehhhe
5 miesięcy temu
gromadza nowe dowody'' - naglowek, i jakie dowody ??? te artykuly sa tak denne ze szkoda gadac typowe bait clicki i strata czasu
Maciej
5 miesięcy temu
Cały świat żyje jednym dzieckiem jakby nie wiem Kim było, a co z. Reszta ludzi zaginionych.
Jot65
5 miesięcy temu
Jakie nowe fakty. Wszystko jest stare że czytać się nie chce
Jaś
5 miesięcy temu
"Nowoczesne więzieni jest pokryte kamerami CCTV, które są obserwowane 24/7" skąd wy bierzecie tych pismaków. Tego się czytać nie chce.
Jawa
5 miesięcy temu
Co to. Da skoro dostanie5 lat a po 3 latach go wypuszcza
Koli
5 miesięcy temu
Chłopaki z formacji Adolfika już dawno by wyciągneli z niego info
Augusta
5 miesięcy temu
KLS ! ? imienia i nazwiska podać nie może ten pożal się Boże pseudo dziennikarz?
Tfu
5 miesięcy temu
I to są te nowe fakty w sprawie ?
prawda
5 miesięcy temu
gdzie te fakty lamusy?
czeko
5 miesięcy temu
na ewakułącję z afganistanu.....
mania
5 miesięcy temu
nowe fakty?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić