Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JKM
|

Mężczyzna zaatakował Borysa Budkę. "Rozp*****limy was wszystkich"

2206
Podziel się:

Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Borys Budka wybrał się z wizytą na Podhale. Podczas konferencji prasowej w Nowym Targu został zaatakowany przed jednego z przechodniów. Mężczyzna najpierw zaczął obrażać polityka PO, a następnie popchnął dziennikarza lokalnego portalu i przewrócił jego kamerę.

Mężczyzna zaatakował Borysa Budkę. "Rozp*****limy was wszystkich"
Na konferencji Platformy Obywatelskiej w Nowym Targu mężczyzna zaatakował Borysa Budkę (Twitter)

Do ataku na wiceprzewodniczącego PO oraz dziennikarzy doszło w środę po południu. Mężczyzna najpierw stanął twarzą w twarz z Borysem Budką i zaczął kierować wulgaryzmy pod jego adresem. Zarzucił politykowi, że "siedzenie za biurkiem nie jest pracą na rzecz Polski".

Przyjdzie czas, że was wszystkich rozp*****limy – zwrócił się do Borysa Budki, grożąc politykowi pięścią.

Nowy Targ. Atak na dziennikarzy podczas konferencji Borysa Budki

Wydawało się, że sytuacja się uspokoiła. Agresywny przechodzień ani myślał jednak odpuścić. Popchnął jednego z dziennikarzy, który przewrócił się wraz ze swoją kamerą, co spowodowało upadek innych sprzętów.

Borys Budka zaatakowany przez przechodnia. Polityk na gorąco zabrał głos

Wydarzenia z Nowego Targu na gorąco skomentował sam Borys Budka. Stwierdził, że jako polityk musi być przygotowany na tego typu interakcje. Podkreślił, że o tym incydencie zostanie zawiadomiona policja.

Widać, jaka jest różnica między nami a naszymi adwersarzami z PiS. Czy wyobrażacie sobie, żeby stanął Jarosław Kaczyński twarzą w twarz i rozmawiał ze swoim przeciwnikiem? – dodał.

Wiceprzewodniczący PO zabrał także głos w sprawie w mediach społecznościowych. Ocenił, że takie sytuacje to efekt "mowy nienawiści i dzielenia ludzi".

Naszym wspólnym zadaniem jest wyeliminowanie agresji z życia publicznego. Słowa od czynów dzieli cienka granica – napisał Budka na Twitterze.

Obejrzyj także: Smutny koniec PO? Gość WP wskazał opcje. Wszystkie złe dla Budki

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2206)
antykomuch
7 miesięcy temu
Bo taka jest prawda :)
Olo
8 miesięcy temu
Brawo, Brawo, szacun dla gościa, zaorał Bude i Pełowców!!!!
Olo
8 miesięcy temu
Brawo, Brawo, Brawo, Szacun dla gościa
Paweł
10 miesięcy temu
Podobno PO wyceniła szkodę w postaci zadrapanej kamery na 10 000 złotych. Pytam ,jak to możliwe skoro lepsze kamery można kupić na Odpuście za jakieś 150 złotych.
Miro
10 miesięcy temu
Niech budka i całe po zapamietaja kto sieje wiatr te zbiera burze!!!
spostrzeżenie
10 miesięcy temu
Widać z oblicza ,że agresor to zakompleksiony osobnik a jego zachowanie to ustawionA prowokacja (może służbowo..)
Mazur
10 miesięcy temu
A goralenvolk gdzie był? Właśnie u was na podhalu i co, zapomnieliście?
Paweł
10 miesięcy temu
Budka mówi, że celem jego partii jest wyeliminowanie agresji. Kiedy wchodzę do kiosku i widzę okładki GW, Newsweek ,Fakty i mity,Nie,itd zastanawiam się: czy jakieś strażak gasi ogień miotaczami ognia,czy w czasie powodzi dolewa się jeszcze wody? Coś się temu Budce poplątało.
Gigantus
10 miesięcy temu
Pan Budka ma rację że jest cienka linia oddzielająca agresję dlatego proponuję Panu by jednak watahy nie dożynał bo karma jak się Pan sam przekonał lubi wrócić
Abakubov
10 miesięcy temu
pan putka ma 100% racji!! To co panie putka.. Dożynamy watahę??
Halszka.
10 miesięcy temu
panie putka a po za atakami na PiS i plucie jadem co ma pan do zaoferowania Polsce i Polakom? Jaka jest wasza oferta programowa?
Kalka
10 miesięcy temu
Wrócił her thusk i zaraz porozstawiał po kątach boryska i rafałka, i bardzo dobrze! Każdy musi znać swoje miejsce w szeregu!
Gerra
10 miesięcy temu
Brawa dla tego Pana! Jak wściekła lamparcica bluzga to jest wolność słowa a ten Pan też powiedzial co myśli.. A tak jak on pewnie myśli z 80% narodu, więc o co larum panie putka? Polacy doskonale pamiętają BIEDĘ I BEZROBOCIE ZA platformy dlatego tak tłumnie popierają PiS!
Yachim
10 miesięcy temu
WIELKIE BRAWA DLA TEGO PANA!!! SZKODA ŻE putka W LAMPĘ NIE DOSTAŁ!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić