Budka pokazał urodzinowy tort. "Osiem świeczek"

144

Borys Budka skończył w czwartek 43-lata. Z okazji urodzin otrzymał od swoich współpracowników tort, którym pochwalił się w social mediach. Uwagę przykuwają szczególnie świeczki, ułożone na cieście w sugestywny wzór.

Budka pokazał urodzinowy tort. "Osiem świeczek"
Budka pochwalił się urodzinowym tortem (PAP, Piotr Nowak)

Okrzyknięty przez Polaków w sondażu IBRiS "liderem opozycji", Borys Budka 11 marca obchodzi swoje 43 urodziny. Na Facebooku poseł pochwalił się tortem, który dostał tego dnia od współpracowników.

Budka chwali się urodzinowym tortem

Taka sytuacja. Zadziwiający układ świeczek, który przygotowali moi współpracownicy - napisał w poście.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Rzeczywiście wzór, w jaki zostały ułożone świeczki na cieście, jest bardzo sugestywny. Układ bowiem przypomina słynne już osiem gwiazdek, czyli symbol antyrządowego hasła. Przewodniczący PO zdaje się z takiego prezentu bardzo zadowolony.

Borys Budka ponad rok temu został przewodniczącym Platformy Obywatelskiej. Z wykształcenia jest prawnikiem i ekonomistą. W 2015 roku objął na krótko stanowisko ministra sprawiedliwości. W ubiegłym miesiącu Budka wraz z Rafałem Trzaskowskim zaproponowali stworzenie "Koalicji 276", czyli platformy współpracy opozycji: KO, Polski 2050 Szymona Hołowni, Lewicy i PSL.

Zobacz także: Borys Budka odpowiada Szczepanowi Twardochowi
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić