Policjanci przyjechali na stację benzynową, gdzie zauważyli jednego z kierowców, tankującego pojazd. - Ten, co tankuje jest na zakazie - mówi koleżance z pracy, kierujący policjant. Oznacza to, że ma zakaz prowadzenia pojazdów. Oglądaj program "Policjanci z Sąsiedztwa" w Telewizji WP.
Postanowili zatem zastawić zasadzkę i schować się za rogiem, by skontrolować kierowcę, kiedy ten będzie opuszczać stację paliw. Kierowca jednak nie wyjechał w ich stronę, dlatego ruszyli za nim w pościg.
Zatrzymują go na jednym z parkingów, gdzie nakazują się wylegitymować. Zgodnie z przypuszczeniami, był to człowiek, który ma oficjalny zakaz prowadzenia pojazdów w ruchu lądowym. Jego tłumaczenia na nic się nie zdają.
Jak zakończyła się ta historia? Odpowiedź znajdziecie we fragmencie programu "Policjanci z Sąsiedztwa". Zobacz więcej w Telewizji WP.
Dziennikarz o2.pl w Grupie Wirtualna Polska. Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W mediach od 2016 roku. Pracował dla renomowanych marek medialnych w Polsce, takich jak Onet czy Wprost. Absolwent Radio Akademii w Grupie ZPR Media. Specjalizuje się w tematyce sportowej i rozrywkowej. Pierwsza z dziedzin zajmuje większą część jego życia i jest jego pasją z naciskiem na piłkę nożną oraz tenis ziemny. Wielbiciel hiszpańskiego futbolu. Przeprowadzał wywiady z najlepszymi polskimi sportowcami. Jako dziennikarz uczestniczy w największych wydarzeniach sportowych w Polsce. Zachęcam do kontaktu pod adresem e-mail: Karol.Osinski@grupawp.pl.