Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Miała 10 lat. Starszy o 4 lata kolega zwabił ją do lasu

57
Podziel się:

Śmierć Lily Peters wstrząsnęła całymi Stanami Zjednoczonymi. Odnalezienie ciała dziewczynki nie było jedynym szokującym aspektem jej śmierci. W toku śledztwa okazało się, że 10-latka padła ofiarą morderstwa z rąk starszego o 4 lata kolegi. Motyw był straszny.

Miała 10 lat. Starszy o 4 lata kolega zwabił ją do lasu
W chwili śmierci Lily Peters miała zaledwie 10 lat (Chippewa Falls Police Department)

Lily Peters została namówiona przez 14-latka, aby zboczyła z nim ze szlaku turystycznego. Niespodziewająca się zagrożenia dziewczynka zgodziła się i weszła z kolegą do lasu, myśląc, że będą tylko badać przyrodę.

Nastolatek zwabił dziewczynkę do lasu. Jego intencje były przerażające

Zgodnie z ustaleniami śledczych, 14-latek od początku zamierzał zrobić Lily krzywdę. Nastolatek wykorzystał dziewczynkę, zabił ją i porzucił jej ciało na miejscu zbrodni. Jak tłumaczył w trakcie policyjnego przesłuchania, "przestraszył się". Ostatecznie powrócił i przykrył zwłoki liśćmi.

Zbrodnia wyszła na jaw już następnego dnia, kiedy w trakcie poszukiwania dziewczynki w lesie odnaleziono jej zwłoki. Alarm wszczęto, gdy tylko 10-latka nie wróciła na czas do domu swojej ciotki w Chippewa Falls, gdzie przebywała z wizytą. Sekcja zwłok wykazała, że otrzymała cios tępym narzędziem oraz została uduszona.

14-latek został aresztowany. Usłyszał zarzuty umyślnego zabójstwa pierwszego stopnia oraz napaści na tle seksualnym pierwszego stopnia na dziecko poniżej 13. roku życia.

Oskarżony został osadzony w areszcie. Kaucja za jego wyjście wynosi aż milion dolarów (ponad 4, 4 mln złotych). Zdecydowano, że będzie sądzony jako osoba dorosła, jednak jego adwokat prawdopodobnie będzie dążył do zmiany tej decyzji i rozpatrywania czynu klienta przed sądem dla nieletnich.

Zobacz także: Zobacz też: "Opowiem ci o zbrodni": koszmarne morderstwo nastolatków
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(57)
Adam
2 miesiące temu
Dla pedofilów tylko stryczek bez względu na wiek
Hermann Görin...
2 miesiące temu
Europa to wspaniały kraj dziecior który wsadził 11razy nóż Polakowi w pachwinę jeszcze tego samego dnia wrócił do domu.
Leminguss
2 miesiące temu
Zdecydowanie "na". I proszę się nie martwić tym, bo ja teraz słyszę: Litwa jest teraz samodzielnym państwem, Białoruś samodzielnym państwem, Ukraina samodzielnym państwem - powinniśmy przestać z tym "na" i mówimy "w". Nie, proszę pana. Odwieczna tradycja jest taka, że jeździmy do Urugwaju, do Paragwaju, do Argentyny, do Niemiec, do Portugalii, do Francji, do Hiszpanii. Ale od wieków jeździmy na Węgry, na Litwę, na Łotwę, na Białoruś i na Ukrainę. To jest tylko znakiem, proszę pana, właśnie tych odwiecznych relacji między nami. Chociaż muszę dopowiedzieć, że przyimek "na" wprowadza tutaj element takiej swojskości - mogliśmy usłyszeć w programie "Słownik polsko@polski".
nick
2 miesiące temu
nie pisze się '' w Ukrainie '', tylko '' na Ukrainie''.
geg
2 miesiące temu
14 lat to bardzo częsty wiek na amerykańskiej liście przestępców seksualnych
Klon.
2 miesiące temu
Szubienica dla tego barbazyncy.
Tylko tyle
2 miesiące temu
Powinna być przywrócona kara śmierci za takie zbrodnie.
Sprawiedliwoś...
2 miesiące temu
Dożywocie. Z niego już nic dobrego nie będzie.
lege artis
2 miesiące temu
Czy 14-latek nie potrafi odróżnić dobra od zła?! Dlaczego ma być sądzony według taryfy ulgowej? Jest wina i musi być adekwatna kara!
Kunta Kinte
2 miesiące temu
No i znowu się czepiata muzinów. Będzie się bronił że to była podświadoma zemsta za pięćset lat niewolnictwa.
ML...
2 miesiące temu
Kiedy u nas to wprowadzą? Że za pewne czyny - nie tylko morderstwo, można nakazać sądzić śmiecia jak dorosłego? A tak w połączeniu z brakiem wychowania przez rodziców mamy co mamy. Gdyby trzynasto- czternasto- czy piętnastolatki za na przykład za pobicie czy napad mogliby być sądzeni jak dorośli, i kara była od dychy w górę, mniej by było bezkarnych gnid...
123
2 miesiące temu
ciekawe jaki miał kolor skóry ???
ksiądz
2 miesiące temu
Łeb za Łeb i po kłopocie , nie było by tyle zabójstw
Ala
2 miesiące temu
Zrobić mu to samo co on jej.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić