Podpalił prawnika, bo nie był zadowolony z usług. Ciało znaleźli bliscy

117

Steven Benton Aubrey został aresztowany za zbrodnię, której miał dopuścić się w 2016 roku w Stanach Zjednoczonych. Jak wskazują dowody zebrane w toku śledztwa, brutalnie zamordował znanego prawnika z Teksasu. Oblał 68-latka benzyną, a następnie podpalił. Ciało znaleźli bliscy ofiary.

Podpalił prawnika, bo nie był zadowolony z usług. Ciało znaleźli bliscy
Steven Benton Aubrey został aresztowany. 61-latek oblał prawnika benzyną, a następnie podpalił (Dallas Police Department)

Jak podaje "New York Post", morderstwo Iry Tobolowsky'ego to jedna z najbardziej znanych opinii publicznej niewyjaśnionych zagadek Lone Star State. Ciało 68-latka znaleziono w garażu. Sekcja zwłok wykazała, że ofiarę pobito, a następnie oblano benzyną i podpalono.

Steven Benton Aubrey aresztowany. Miał spalić żywcem prawnika

Całymi Stanami Zjednoczonymi wstrząsnęła informacja, że doszło do aresztowania mężczyzny, który miał być oprawcą Iry Tobolowsky'ego. To mieszkający na Florydzie 61-letni Steven Benton Aubrey.

Powodem, dla którego68-latek miał zgotować prawnikowi piekło, było niezadowolenie z jego usług. Ira Tobolowsky nie reprezentował jednak samego 61-latka, lecz jego matkę. Aubrey procesował się z seniorką.

Spór prawny między Aubrey'em a jego matką dotyczył majątku po zmarłym ojcu i mężu. Zgodnie z treścią testamentu, 61-latek został wydziedziczony, ze względu na swoje agresywne oraz nieobliczalne zachowanie. Sam mężczyzna nie potrafił pogodzić się z utratą spadku i próbował unieważnić ostatnią wolę ojca w sądzie.

Steven Benton Aubrey wielokrotnie groził matce, że jeśli mu nie ustąpi, padnie ofiarą okrutnej zemsty. Seniorka nie kryła, że boi się syna i wierzy, że był odpowiedzialny m.in. za podrzucenie do jej domu szczurów. Ostatecznie swój gniew skierował przeciwko prawnikowi 68-latki, przez którego zawodowy kunszt poważnie groziła mu przegrana.

Zobacz także: Zobacz też: "Opowiem ci o zbrodni". Koszmarne morderstwo nastolatków
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić