Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
BA
|

Miała opiekować się dzieckiem. Poszła z nim do baru

1
Podziel się

Kobieta przyprowadziła do baru 5-letnie dziecko, którym się opiekowała. Mimo że zachowywała się spokojnie, a chłopczyk wyglądał na zadbanego, policja postanowiła przebadać kobietę alkomatem. Okazało się, że opiekunka miała ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Miała opiekować się dzieckiem. Poszła z nim do baru
Zdjęcie poglądowe. (Flickr)
bEUNxCXp

Do zdarzenia doszło na warszawskim Mokotowie po południu w czwartek. Około godziny 16 strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o tym, że w jednym z barów szybkiej obsługi w dzielnicy siedzi nietrzeźwa kobieta, która ma pod swoją opieką dziecko w wieku około 5-6 lat.

Kobieta w barze z 5-letnim dzieckiem

Funkcjonariusze udali się na miejsce, aby sprawdzić zgłoszenie. Przy jednym ze stolików siedziała kobieta z dzieckiem w wieku ok. 5-6 lat. Jak dodali strażnicy, podczas rozmowy z funkcjonariuszami kobieta była kontaktowa i logicznie odpowiadała na zadawane pytania.

bEUNxCXr

Straż miejska zwróciła uwagę też na to, że dziecko było zadbane i spokojne. Jak powiedziała opiekunka 5-latka, nie prowadziła ona pojazdu. Poinformowała, że mieszka obok, a w domu akurat przebywa ojciec chłopca. Kobieta poprosiła strażników, aby odprowadzili ją do domu.

bEUNxCXx

Miała ponad 3 promile

Funkcjonariusze pomogli dziecku i jego opiekunce bezpiecznie trafić do domu. Gdy chłopczyk już był w domu, strażnicy wezwali na miejsce policjantów, aby prewencyjnie przebadali kobietę alkomatem. Wynik był zaskakujący, ponieważ urządzenie pokazało prawie trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzić będzie policja – podali strażnicy miejscy.
Zobacz także: Kompletnie pijany pędził trasą S3. Policja udostępniła nagranie
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUNxCXS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
.Xx
4 miesiące temu
Słowiańska moc i wprawa!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić