Wróć na
ESO
|

Miliony ptaków spadły na ziemię. Naukowcy nie wiedzą, co się stało

62
Podziel się

Naukowcy przyznają, że czegoś takiego jeszcze nie widzieli. Setki tysięcy, a może nawet miliony martwych ptaków znaleziono w przeciągu ostatnich kilku tygodni w USA. Biolodzy z uniwersytetu stanowego w Nowym Meksyku próbują ustalić przyczyny śmierci ptaków wędrownych.

Miliony ptaków spadły na ziemię. Naukowcy nie wiedzą, co się stało
Martwe ptaki wędrowne znaleziono w Nowym Meksyku, w USA.
bCYujGXp

Pierwsze informacje o martwych ptakach wędrownych pojawiły się 20 sierpnia. Wtedy zbagatelizowano sprawę. Wkrótce jednak na terenie całego stanu Nowy Meksyk w USA zaczęto znajdować kolejne nieżywe ptaki, m.in. wróble, kosy i muchołówki. Naukowcy zachodzą w głowę, co jest przyczyną masowych zgonów ptaków.

To straszne. To setki tysięcy, a może nawet miliony nieżywych ptaków - mówi prof. Martha Desmond z departamentu ryb, dzikiej przyrody i ekologii na uniwersytecie w Nowym Meksyku.
bCYujGXr

Mieszkańcy Nowego Meksyku donoszą, że martwe ptaki spotykali m.in na szlakach turystycznych, strzelnicach rakietowych i w innych miejscach. Według ich relacji ptaki, które normalnie żyją tylko w krzewach i na drzewach, widziano na ziemi. Snuły się w poszukiwaniu jedzenia. Niektóre z nich nawet pozwalały ludziom zbliżać się do siebie.

Naukowcy nie wykluczają, że powodem dziwnego zachowania ptactwa mogą być m.in. pożary w Kalifornii. Z ich powodu ptaki zmuszone są do wcześniejszej migracji. Jak twierdzi profesor Desmond, odlatują, zanim są na to gotowe, zanim zgromadzą wystarczająco dużo tłuszczu potrzebnego do przeżycia.

Dodatkowo w wyniku pożarów niektóre z ptaków musiały zmienić swój dotychczasowy kierunek migracji. Z drugiej strony umieranie ptaków na masową skalę zaczęło się jeszcze przed gigantycznymi pożarami w Kalifornii. Może minąć jeszcze kilka tygodni, zanim naukowcy ustalą, co się stało.

bCYujGXx

Czarna wdowa kontra wąż. Zaskakujące nagranie po finale pojedynku

bCYujGXS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(62)
ogrodnik
7 dni temu
Coraz więcej urządzeń korzysta z komunikacji za pomocą mikrofal. Siatka emiterów i natężenie jest tak duże że powoli następuje zmiana polaryzacji w mikroukładach (lub relacjach), przykładem tego były pszczoły które nie mogły odnaleźć drogi do ula. Większe natężenie może powodować zakłócenia percepcji siatki pola magnetycznego przez ptaki, które tracą orientację itp. Kto wie co nas czeka dalej? Powolna dalsza zagłada?
realista
7 dni temu
Stawiajcie więcej masztów nadajników 5G to będzie jeszcze lepiej!!!!!!!!!!!!!!!!
prawda
7 dni temu
5 G
bCYujGXT
Bill
7 dni temu
Szok i niedowierzanie
Hejt???
7 dni temu
Chemitrails,5G,HAARP oto powody czyli wojna żydowskich wolnomularzy z ludzkością a przy okazji z przyrodą
Najnowsze komentarze (62)
maciek
5 dni temu
nasi przyjaciele wspaniali kowboje testują nową truciznę
pawel
5 dni temu
ptaki nie są odporne na promieniowanie nadajników … naukowcy do tego dojdą za około 100 lat ...
Pompa🏪
5 dni temu
To są czajki?
Nie wiecie?
5 dni temu
Poczytajcie na temat HAARP.
👽👽👽
5 dni temu
🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸🛸
czloax
5 dni temu
W ateistycznym zacietrzewieniu, byle potwierdzić wątłą teorię ewolucji, z jednego zęba "odtwarzają" całego dinozaura łącznie z piórami a nie potrafią zbadać całego ptaszka? A z tym zębem okazało się, że to był ząb świni (musieli gada usunąć z muzeum).
Ifo🏪
5 dni temu
Naukowcy do dzisiaj nie wiedzą co stało się z k0zami wypasanymi na wyspie przez ludzi rafala😳
aaa
5 dni temu
To przez Trzaskowskiego i zatrucie Wisły...
bCYujGXL
Darek
6 dni temu
Dziś podali w Rzeczypospolitej, że pracodawca może wyrzucić pracownika jeżeli nie podda się tym szczepieniom.. A co będzie jeżeli działanie tych szczepień przyniesie odwrotne, szkodliwe działanie, kto będzie za to odpowiadał?!.. Najpierw robią, później myślą!.. Cywilizacja!..
Donpol
6 dni temu
Jedyny powód to ludzie i ich postęp
bbb
6 dni temu
zaczyna sie depopulacja
Winniczka
6 dni temu
Korwin na Króla
Armagedon
6 dni temu
Elon Mask i jego grupa trzymających władzę, z ich G5 i Starlink to może być realna przyczyna, warto sprawdzić jak działa na żywe organizmy, a eksperymenty rozpoczęto właśnie w USA i bratnich krajach anglojęzycznych
Rysiu
6 dni temu
Pewnie Hitchcock coś namieszał z tymi ptakami.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić