o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Miller o Dudzie. Nie zostawił suchej nitki

282
Podziel się

Leszek Miller udzielił wywiadu dla jednego z dzienników. Europoseł zabrał głos na temat ostatnich wydarzeń na polskiej scenie politycznej. Wspomniał również o Andrzeju Dudzie, jednak nie miał o prezydencie do powiedzenia nic dobrego, za to sporo do zarzucenia.

Miller o Dudzie. Nie zostawił suchej nitki
Leszek Miller zabrał głos na temat Andrzeja Dudy. Polityk nie szczędził prezydentowi słów krytyki (Getty Images, NurPhoto/Contributor)
bEszosth

Rozmowa z Leszkiem Millerem ukazała się w "Dzienniku Gazecie Prawnej". Były premier wyraził swoją opinię m.in. na temat poruszenia, jakie wywołały wśród opinii publicznej rozmowy przedstawicieli Lewicy z z rządem o KPO i Funduszu Odbudowy. Przyznał także, że to stanowisko prezesa Rady Ministrów jest najbardziej pożądanym przez polskich polityków.

Jeszcze raz podkreślam, każdy prawdziwy polityk chce objąć funkcję szefa rządu, w związku z tym panują tam niezwykły ścisk, niezwykła konkurencja i walka – zaznaczył Leszek Miller ("Dziennik Gazeta Prawna").
bEszostj

Leszek Miller udzielił niepochlebnego wywiadu o Andrzeju Dudzie

Mimo że Leszek Miller wysoko ceni stanowisko szefa rządu, nie miał wiele dobrego do powiedzenia o fotelu prezydenta Polski. Europoseł uzasadnił, że ta funkcja straciła prestiż, jakim cieszyła się w przeszłości, w wyniku – jego zdaniem – nieodpowiedniego zachowania Andrzeja Dudy.

(...) Urząd prezydenta pod wpływem obecnego prezydenta został ośmieszony. Już nic tam nie zostało ani majestatu, ani powagi, nic, zero – podkreślił Leszek Miller ("Dziennik Gazeta Prawna").
bEszostp

Leszek Miller argumentował, że żaden z czołowych polskich polityków nie chce zostać prezydentem. Przeciwnie – zamiast do zostanie następcą Andrzeja Dudy, dążą oni do zdobycia posady prezesa Rady Ministrów.

Czarzasty chce, Ziobro też, Budka, Kosiniak-Kamysz i jeszcze kilku innych chce zostać premierem. Czarzasty stoi na tej drabinie, po której ja wchodziłem – wyjaśnił Leszek Miller ("Dziennik Gazeta Prawna").
Zobacz także: Andrzej Duda oceniony bez litości. "Miałkość prezydentury jest gigantyczna"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEszostK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(282)
i co ??
3 miesiące temu
chcieć nie znaczy móc , kazdy chce ale czy każdy nadaje sie na PREZYDENTA ???? -no własnie , mamy doswiadczenie bo PREZYDENTÓW JUZ TROCHE BYŁ I TO DUDA ZAŁATWIŁ BY ZNIEŚLI WIZY DO AMERYKI I MAMY WOJSKO ZE STANÓW U SIEBIE BY SZYBKO JESLI TRZEBA DZIAŁAĆ , DUDA JEST SKUTECZNY ,RESZTA BYŁA SŁABA , wiadomo ,ze opozycja swoje piórka chwali ale wyborcy widzą i oceniają , TERAZ DUDA JUZ NIE MOŻE BYC PREZYDENTEM I NALEZY POSZUKAĆ W SRÓD POLITYKÓW GODNEGO NASTEPCĘ -- JA NIE WIDZE NIKOGO W OPOZYCJI BY ZAJAŁ TO MIEJSCE ,WSZYSCY KRZYCZĄ A TU POTRZEBA MĄDREJ , CHŁODNEJ , WYWAZONEJ GŁOWY , DOSTOJNEGO ZACHOWANIA I DOSWIADCZENIA POLITYCZNEGO ORAZ BARDZO MĄDRYCH WRECZ GENIALNYCH POLITYKÓW CO BEDĄ WSPÓŁPRACOWAC Z PREZYDENTEM , i kto taki i jaka opozycja z kim ma pracowac PREZYDENT ??/W TEJ CHWILI TO NIE MA GODNEJ OPOZYCJI NA TO STANOWISKO , OPOZYCJA TYLKO CHCE WŁADZY ALE NIE MA NIC DO ZAOFEROWANIA WYBORCOM , CHCE TYLKO ZARZĄDZAC TYMI WIELKIMI EURO Z UNII , a jak one zostaną to my wiemy bo już 8 lat rządzili i co ??/ a no cytuje ,, pieniedzy nie ma i nie bedzie ,, ---ktoś zapomniał ???/ czyli skok na władzę jest skokiem na kase a wyborcy do kata i cicho siedzieć , wyborcom da sie ideologie zamiast demokracji i nic nie beda mogli bo ideologie już mieliśmy i wolno było tylko klaskać i teraz też chca by tak było dla polityków opozycji to bardzo pasuje ale nie dla wyborców ,WYBORCY NIE DADZĄ SIE OMANIĆ SŁÓKAMI OCZEKUJĄ CZYNÓW SŁUSZNYCH , MADRYCH ODPOWIEDZIALNYCH I DLA DOBRA POLSKI I POLAKÓW -- paniali
Bruner
3 miesiące temu
Legitymacja schowana na strychu czeka na odpowiedni moment żeby ją odkurzyc
A sio
3 miesiące temu
I kto to mówi? Miller z PZPR! Niech ten pan sie nie kompromituje, bo daleko mu do prezydenta Dudy, który jednak coś dla Polski dobrego zrobił /nie będę wymieniać/ bo chyba sami wiecie. A p. Miller co zrobił? NIC. KOMPLETNE ZERO, tak jak cały aparat PZPR. Powinien teraz siedzieć cicho i nie kompromitować się takimi wypowiedziami.
bEszostL
wiesiek
3 miesiące temu
a co pan miler moze powiedziec o sobie,czy ma jeszcze ligitymacje ,czy ja wyrzucil
Emeryt
3 miesiące temu
Miller miał wysokie stanowiska a co zrobił nic a nic a teraz oj
Europejczyk
3 miesiące temu
Nalezy podziwiac Leszka Millera za angazowanie przyjecia Polski do Uni Europejskiej.To samo dotyczy prezydenta Aleksandra Kwasniewskiego.To Oni wydobyli kraj ze siermieznej Polski.
dyletanci
3 miesiące temu
Dlaczego dyżurny redaktor wyciął mój komentarz na temat notariuszy nieuków nieznających podstawowych zasad pisowni dokumentów z języka niemieckiego lub angielskiego.To byli ludzie którzy w czasach Millera lub M i l e r a otrzymywali zatwierdzenia na wykonywanie zawodu.Najwyższy czas na dopuszczanie do kancelarii notarialnych absolwentów uniwersyteckich.W U E to nagląca sprawa.
Xxl
3 miesiące temu
A Miler to ten co walutę przemycał do ZSRR powinien siedzieć
Proste
3 miesiące temu
Jarek mianował Dudę na Prezydenta bo wiedział ,że ten będzie jemu usłużny do granic absurdu.
Ania
3 miesiące temu
Pan miał już swoje pięć minut
Darmozjady
3 miesiące temu
Sami nie byliscie lepsi a nawet gorsi kazdy polityk grabie pod siebie szkoda tylko ze was nie rozliczaja po kazdej kadencji jak sie rozlicza zwykly czlowiek pracujacy u kogos i co rok robi remanent.
!!!
3 miesiące temu
Troszkę późno się pan Miller obudził . Jest już po wyborach prezydenckich . Teraz może sobie gadać do słupa , bo taki sam efekt osiągnie .Gołym okiem było widać , że Naczelnik wybiera sobie poddanych według prostego schematu .Każdy nominat ma być niezbyt rozgarniętym karierowiczem .Nie brał jednak pod uwagę tego ,że jego taktyka zdeprecjonuje Uniwersytet Jagielloński w świecie nauki , a Polskę wystawi na ośmieszenie świata. I jeszcze tak na marginesie , z Ogórkowej w takim samym stopniu Polacy by drwili jak drwią z obecnego prezydenta . Polacy stali się wymagający wobec władzy . Wyciąganie kandydata na prezydenta jak królika z kapelusza dzień przed wyborami prowadzi do takiej katastrofy , jaką mamy obecnie . Potrzeba nam chyba szkoły dla kandydatów na prezydenta ,byśmy dużo wcześniej mogli ocenić wszystkie oczekiwane najszlachetniejsze walory jego charakteru , intelektu i serca . Żeby już naród nie musiał jeździć po swoim prezydencie , jak po świni ...
Wit
3 miesiące temu
Miller ma absolutną rację. Urząd prezydenta został sprowadzony do tego, że prezydent nie jest poważnie traktowany nawet w swoim obozie a co dopiero gdzieś na świecie. Został zakładnikiem własnych chorych ambicji, ale zależnym w całości od rozkazów z Nowogrodzkiej. Jak nie to lipa, więc aby nikogo nie drażnić lepiej jechać na narty.
bEszostD
Jacek
3 miesiące temu
,, panują tam niezwykły ścisk" Panuje poprawnie Miller.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić