Angelika Karpińska| 

Miller o relacji z Kwaśniewskim. "Wpadał na wódeczkę"

265

Leszek Miller opowiedział o historii swojej znajomości z Aleksandrem Kwaśniewskim. Okazuje się, że panowie w przeszłości byli sąsiadami i często się spotykali. "Olek wpadał do mnie na wódeczkę" - powiedział Miller.

Miller o relacji z Kwaśniewskim. "Wpadał na wódeczkę"
Aleksander Kwaśniewski i Leszek Miller (AKPA)

Leszek Miller w rozmowie z Radiem ZET opowiedział o swojej znajomości z Aleksandrem Kwaśniewskim. Okazuje się, że politycy dobrze się znali już w okresie Polski Ludowej i byli sąsiadami.

Poznaliśmy się bardzo dawno temu, jeszcze w okresie Polski Ludowej. Co więcej, mieszkaliśmy w jednej klatce schodowej, my na pierwszym piętrze, Kwaśniewscy na drugim. Bywaliśmy u siebie wiele razy - powiedział Leszek Miller.
Olek wpadał do mnie na wódeczkę, ja wpadałem do niego na wódeczkę. To były domowe kontakty. One się oczywiście potem troszkę rozluźniły, kiedy małżeństwo Kwaśniewskich przeprowadziło się do Pałacu Prezydenckiego. - dodał.

Jak Leszek Miller wspomina przyjaźń z Kwaśniewskim?

Były premier podkreślił, że "wspomina tamten czas bardzo dobrze". - Patrzyłem na małą Oleńkę, mówię o córce Kwaśniewskich, która rosła, przemieniała się w piękną kobietę. Mieli bardzo miłego psa, Sabę. Mieliśmy bardzo domowe kontakty, do końca moich dni będę bardzo miło to wspominał - stwierdził.

Leszek Miller w rozmowie z Radiem Zet wyznał również, że on i jego żona obchodzą w tym roku 52. rocznicę ślubu.

Dla mnie i dla żony to wzruszająca okazja. Trzeba spotkać tę kobietę, która jest za wszech miar wyjątkowa - powiedział.

Zobacz także: Aleksander Kwaśniewski przeszedł COVID-19. Teraz ujawnił powikłania po koronawirusie

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić