Morawiecki rzucił wszystko i pojechał w Bieszczady. Jest jeden problem. Widać to na zdjęciu

134

Premier Mateusz Morawiecki wybrał się na długi weekend wraz z żoną i dziećmi w Bieszczady. Szef rządu odwiedził m.in. klasztor Sióstr Nazaretanek w Komańczy. Jak widać na zamieszczonych zdjęciach, rodzina premiera nie miała jednak w zamkniętym pomieszczeniu założonych maseczek.

Morawiecki rzucił wszystko i pojechał w Bieszczady. Jest jeden problem. Widać to na zdjęciu
Mateusz Morawiecki wraz z rodziną pojechał na długi weekend w Bieszczady (Facebook)

Mateusz Morawiecki wraz z rodziną wyjechał na wypoczynek w góry. We wpisie na Facebooku ocenił, że "trudny czas pandemii" już za nami. Stwierdził także że w Bieszczadach "inaczej biegnie czas" i podziękował wszystkim życzliwym osobom, które spotkał podczas swojego urlopu.

Nie ma to jak polskie góry – podkreślił premier.

Rodzina premiera złamała obostrzenia? Bez maseczek w pomieszczeniu

Szef rządu zamieścił również kilka zdjęć z urlopu. Uwagę może zwracać szczególnie ostatnie. To fotografia z klasztoru Sióstr Nazaretanek w Komańczy, na której żona i dzieci premiera przebywają w zamkniętym pomieszczeniu bez maseczek.

Rodzina premiera bez maseczek. Internauci są oburzeni

Choć zgodnie ze słowami premiera, w Polsce spada liczba zakażeń koronawirusem, wciąż obowiązują rządowe obostrzenia. Według oficjalnej strony gov.pl w zamkniętych pomieszczeniach takich jak miejsca kultu religijnego czy instytucje kultury nadal należy nosić maseczki. Na zdjęcie opublikowane przez Morawieckiego od razu zareagowali internauci.

A gdzie maski? Przecież to zdjęcie zrobione w pomieszczeniu, a nie na świeżym powietrzu. Jak widać sami już się gubicie w tym cyrku chorych obostrzeń – napisał jeden z komentujących.

Inni komentujący także bardzo krytycznie odnieśli się do postępowania rodziny Mateusza Morawieckiego. Zarzucono premierowi hipokryzję.

Pięknie, tylko maseczek brak. A pozostała część narodu polskiego karnie je nosi – napisała jedna z osób.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Obejrzyj także: Polski Ład. Semeniuk chwali Morawieckiego: Doskonały premier!

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić