Dagmara Smykla-Jakubiak
Dagmara Smykla-Jakubiak| 

Morderstwo dostawcy Uber Eats. Zabójcy to jeszcze dzieci

50

31-latka dorabiająca jako dostawca w Uber Eats została zamordowana w Teksasie. Kobieta niosła zamówienie do klienta, kiedy została napadnięta. Sprawcy zadali jej śmiertelny cios nożem w szyję. Teraz o zabójstwo oskarżono dwóch 14-latków.

Morderstwo dostawcy Uber Eats. Zabójcy to jeszcze dzieci
Morderstwo dostawcy Uber Eats. Zatrzymano dwóch 14-latków (Facebook)

31-latka miała dostarczyć zamówienie z Uber Eats do mieszkania w Haltom City. Ryan Munsie odebrała przesyłkę, ale nigdy nie dotarła do drzwi zleceniodawcy. Jej ciało zostało znalezione przez przechodniów, wielka rana na szyi rzucała się w oczy. 31-latka zmarła na miejscu.

Morderstwo dostawcy Uber Eats. Zabójcy to jeszcze dzieci

Munsie została zamordowana w sobotę, kilka dni później policja ogłosiła zatrzymanie podejrzanych. Cały napad został nagrany przez kamery monitoringu osiedla mieszkaniowego. Zatrzymani to dwóch 14-latków.

To był tak naprawdę przypadek. Dwóch nieletnich szukało kogoś do obrabowania i po prostu na nią wpadli - powiedział sierż. Eric Peters z wydziału policji miasta Haltom telewizji CBS.

Kobieta została zaatakowana, kiedy wyszła z samochodu. Nastolatkowie zadali jej kilka ciosów nożem, zabrali ofierze telefon i uciekli. Komórkę niedługo później wyrzucili do śmietnika w pobliżu swojego bloku.

Z powodu wieku sprawców nie ujawniono żadnych informacji na ich temat. Zostali zatrzymani, przedstawiono im zarzut popełnienia morderstwa i umieszczono w ośrodku dla nieletnich.

31-letnia Ryan Munsie osierociła troje dzieci. Jej siostra napisała na Facebooku, że cała rodzina była dumna z Ryan, która z powodu trudności finansowych wywołanych pandemią dorabiała jako dostawca Ubera.

Zobacz także: Bezśnieżne Himalaje. Różnica jest widoczna gołym okiem
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić