Mówi, że umarła podczas seksu. Odgłosy wyrwały gości hotelowych ze snu

85

Morderstwo 22-letniej Anny Florence Reed miało obudzić gości hotelowych o 3 nad ranem. Oskarżony Marc Schatzle nie przyznaje się do winy i twierdzi, że dziewczyna zmarła podczas seksu. Mężczyzna wkrótce stanie przed sądem w Szwajcarii.

Mówi, że umarła podczas seksu. Odgłosy wyrwały gości hotelowych ze snu
Anna Florence Reed i Marc Schatzle.

Anna Florence Reed została znaleziono martwa w hotelu w szwajcarskim Locarno w 2019 roku. Brytyjka była związana z 30-letnim Marckiem Shatzle, który niedługo później został zatrzymany przez policję. Mężczyzna utrzymuje, że Anna zmarła podczas seksu.

Zabójstwo dla korzyści majątkowych?

Policja odkryła na ciele 22-latki wiele różnych obrażeń. Dziewczyna miała siniaki, otarcia, zadrapania, a także drobne złamania. Na szyi znaleziono wyraźne ślady duszenia - i to właśnie było przyczyną śmierci. Zwłoki znaleziono w pokoju hotelowym o 7 nad ranem.

Marc Schatzle został oskarżony o morderstwo Anny, jednak nie przyznaje się do winy. Zeznał, że Anna zmarł podczas seksu z elementami BDSM. Jedna z ich "łóżkowych zabaw" miała pójść nie po jego myśli.

Zobacz także: Koala spowodował kolizję na autostradzie. Oto, co zrobił potem

30-letni Schatzle to obywatel Niemiec, ojciec dwójki dzieci. Annę poznał w Tajlandii i po krótkim romansie wspólnie udali się do Locarno. Z zeznań świadków wynika, że doskonale się dogadywali i byli ze sobą szczęśliwi.

Mężczyzna jest także oskarżony o kradzież i oszustwo. Tuż po śmierci Anny znaleziono jedną z jej kart kredytowych ukrytą w hotelowej windzie. Wkrótce rozpocznie się jego proces.

Twierdzenie, że zginęła podczas zabawy seksualnej nigdy nie było przekonujące. Uważamy, że została zamordowana dla korzyści finansowych - przekazała prokuratura dla "The Times"

22-letnia Brytyjka pochodziła z zamożnej rodziny. Jej dziadek był znanym hodowcą koni wyścigowych, ojciec jest biznesmenem i właścicielem stadniny koni. Anna chodziła do prywatnej szkoły, w której czesne wynosi 14 tys. funtów (ok. 70 tys. zł). Na stałe mieszkała w Berlinie.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić