Musiała stać w pociągu. Z zemsty pogryzła konduktora

71

Najpierw siadła na cudzym miejscu, a gdy konduktor zwrócił jej uwagę, rzuciła się na niego z zębami. Agresywna pasażerka jadąca pod wpływem alkoholu pociągiem "Kociewie" na trasie Gdynia - Łódź w poniedziałek, 18 września usłyszała aż pięć zarzutów.

Musiała stać w pociągu. Z zemsty pogryzła konduktora
Zdjęcie ilustracyjne (Adobe Stock)

Ta historia opisana przez Express Ilustrowany dobitnie pokazuje, że praca konduktora, to w rzeczywistości niełatwy kawałek chleba.

Przekonali się o tym konduktorzy jadący pociągiem PKP Intercity z Gdyni do Łodzi. Gdy mężczyźni zwrócili uwagę jednej z pasażerek, że omyłkowo zajęła nieswoje miejsce, wybuchła awantura.

Wszystko rozegrało się w okolicach godziny 20.30 na wysokości Kutna. Kobieta nie chciała się przesiąść i jak zeznali świadkowie, nie reagowała na prośby obsługi pociągu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "To dalej polityka, a nie biznes". Ekspert o zamieszaniu wokół podwyżki cen biletów PKP Intercity

Konduktorzy zorientowali się szybko, że agresywna pasażerka jest pod wpływem alkoholu, jak wykazały późniejsze badania alkomatem, miała we krwi aż 2 promile alkoholu.

W krytycznym momencie agresywna kobieta schowała się przed obsługą pociągu w toalecie. Nie reagowała i nie chciała stamtąd wyjść. Gdy w końcu konduktorom udało się przekonać ją do opuszczenia WC, kobieta rzuciła się na nich z wyzwiskami i w szale zaczęła gryźć.

Pociąg zatrzymał się na stacji w Kutnie,a kierownik składu wezwał policję. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę, a pociąg spóźniony z powodu niemiłego incydentu o godzinę, ruszył dalej.

39-latka usłyszała zrzuty naruszenia nietykalności cielesnej, obrazy funkcjonariusza i gróźb karalnych - mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.
Badanie alkomatem wskazało, że zatrzymana miała ponad 2 promile alkoholu we krwi. Trafiła do policyjnej izby zatrzymań. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty.
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić