Myślała, że już po wszystkim. Nie mogła przewidzieć jednego. Nagranie z USA

26

Pies na medal. I to złoty. W USA czworonóg wbiegł na tor, na którym ścigały się biegaczki, i dosłownie rozłożył konkurencję na łopatki. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Myślała, że już po wszystkim. Nie mogła przewidzieć jednego. Nagranie z USA
Wszystko szło jak po maśle. Aż tu nagle pojawił się pies (YouTube)

Ten pies to prawdziwy zwycięzca. Tak po prostu wbiegł na tor, na którym ścigały się biegaczki, i je wyprzedził.

A zaczęło się niewinnie. Pewnego dnia, gdy biegaczka Gracie Laney pokonała ostatni zakręt sztafety na torze w Utah, poczuła się pewnie. Laney miała solidną przewagę - ale nie na długo. Nie wiedziała, że ​​na wzięcie udziału w wyścigu zdecydował się nowy, szybki zawodnik.

Laney, uczennica Logan High School, już miała metę na horyzoncie. Nagle, wyłaniając się z linii bocznej, na tor wbiegł puszysty piesek. Minęło kilka sekund, a już deptał jej po piętach.

Na początku myślałam, że to biegacz, ale potem zdałam sobie sprawę, że to pies! Na pewno nie byłam przygotowana na to, że pies podejmie wyzwanie - powiedziała Gracie, którą cytuje serwis The Dodo.

Tłum oszalał. Czworonogowi udało się wyprzedzić najlepszą zawodniczkę. Gracie Laney jednak nie była zła, że zwierzak ją "pokonał". Zachowała się, jak na prawdziwego sportowca przystało, profesjonalnie i pogratulowała mu "zwycięstwa". Następnie zwierzak został wyprowadzony na trybuny, by stamtąd oglądać pozostałe starcia.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić