Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Dagmara Smykla
|

Na nic starania. Wielka porażka Trumpa

181
Podziel się

Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych odrzucił pozew wyborczy wytoczony przez stan Teksas. Autorzy pozwu chcieli unieważnienia wyników wyborów prezydenckich w czterech innych stanach. Decyzja Sądu Najwyższego jest uznawana za porażkę Donalda Trumpa i jego zwolenników.

Na nic starania. Wielka porażka Trumpa
Porażka Trumpa. Przegrał w Sądzie Najwyższym (Twitter.com, Donald Trump)
bEUwIemt

Pozew wyborczy złożyły w tym tygodniu władze stanu Teksas. Poparł go Donald Trump oraz 18 prokuratorów generalnych i 106 republikańskich członków Kongresu. Pozew był bezprecedensową próbą unieważnienia wyników wyborów w stanach Georgia, Michigan, Pensylwania i Wisconsin, w których wygrał Joe Biden.

Sąd Najwyższy odrzucił pozew i w krótkim wystąpieniu wyjaśnił, że Teksas nie jest w tym przypadku stroną w rozumieniu prawa administracyjnego i nie może składać pozwów wyborczych dotyczących innych stanów.

bEUwIemv

Porażka Trumpa. Przegrał w Sądzie Najwyższym

Decyzja jest uznawana za porażkę Donalda Trumpa, który od czasu ogłoszenia nieoficjalnych wyników wyborów twierdził, że jego przegrana była wynikiem oszustwa wyborczego i ostateczną decyzję podejmie Sąd Najwyższy. Jego zwolennicy wytoczyli dziesiątki pozwów wyborczych, jednak do tej pory żaden nie został rozpatrzony pozytywnie przez sąd.

bEUwIemB

Donald Trump nie akceptuje decyzji Sądu Najwyższego. Na Twitterze dał wyraz swojemu rozczarowaniu, kolejny raz twierdząc, że "jest mnóstwo powodów" do kwestionowania wyniku wyborów prezydenckich. Wezwał też swoich zwolenników do dalszej walki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUwIemW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(181)
Tylko Trump
12 miesięcy temu
Bardzo sie zdziwicie, juz niebawem...
Bluszcz
12 miesięcy temu
*nie chce zranić* Czekam na to samo z Dudą😏
prorok3020
12 miesięcy temu
wystąpił taki problem. Brak nadziei u części zwolenników Trumpa i mediów. Przed ogłoszeniem wyników. Oczywiście media demokratów wszystko wiedziały przed policzeniem głosów. To zła praktyka, bo można nawet kogoś ogłupić. W tym wypadku ja traktował bym to jako hobby, bo obowiązek, to należy się zastanowić. Ale to co robi TV w USA to zdumiewające. Nie wolno mówić, że wybory są takie, czy inne , bo telewizja tak mówi. W sumie od tego jest sąd i liczenie głosów.
bEUwIemX
wes_2
12 miesięcy temu
NIE Normalny prezydent, kupiony przez korporacje, i tak już jest., I sam jest z korporacji, podatki im obniżył i huśtał giełdą, a jego kolesie zarabiali
Dagmara
12 miesięcy temu
widzę że musisz albo cię zmusili zmień pracę
ADSA
12 miesięcy temu
PÓKI CO..TO pseudomedia amerykańskie wybrały se presidenta...a to ciekawe, że nic nie wiecie o synie bidena...dziwne...nic nie napisali jeszcze? NEWS MAX TV
wowka
12 miesięcy temu
mylicie się.....to nie koniec
Kierowca
12 miesięcy temu
Trump jest nogiem tak jak u nas Rydzyk ktorego podziwiam jak potrafi kierować
Gosc
12 miesięcy temu
Wteszcie koniec Trampa. A wkrotce, mam taka nadzieje i naszych blaznow. Kazdy krol mial w sumie jednego. Ale my w tym czasie mamy trzech i do tego glupich
Wuki
12 miesięcy temu
Zaraz odezwie się jakiś kierowca autobusu po podstawówce wyjaśniając prawo wyborcze w USA i jak to Trump z Duda zostali oszukani.
Wuki
12 miesięcy temu
Teraz zamrożenie kasy trampka za falszywe oskarżenie przeprowadzonych wyborów, kasę Rydzyka ktory w polsce klępie biedę, kasę Adriana na długopisy, kasę Szydło składaną na ogórkowe maseczki nie mówiąc już o kasie jarka na srebrne wierzowce w Szwajcarii i Austri - zamrozić i oddać Polakom bo to ich podatki.
Kazik
12 miesięcy temu
Duda dalej liczy głosy Trumpa a pisowcy liczą krzeselka Dudy . Tak to jest jak ktos jest prezydentem wsi.
GOść
12 miesięcy temu
Pisza tu bzdury Sąd nie odrzucił tylko dał do uzupełnienia wniosku a to różnica kolosalna . Nie cytujcie Amerykańskich mediów bo to one chciały wygrać .
bEUwIemP
beny2
12 miesięcy temu
Trump został oszukany... a sama ameryka,szkoda gadać - co jedną kadencję prezydencką przybywa kilka milionów obywateli,którzy z tym Państwem nie mają wspólnego,więc głosują na centrystów. Tak się niszczy kraj.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić