Na Podhalu kierowca straszył przechodniów i dzieci. Obrzucał ich jajkami

7

Do dziwacznej i niespotykanej sytuacji doszło 13 lutego w popularnej górskiej miejscowości - Poroninie. Według doniesień świadków, jeden z kierowców przejeżdżających przez wieś obrzucał przechodniów jajkami.

Na Podhalu kierowca straszył przechodniów i dzieci. Obrzucał ich jajkami
Wzmożony ruch na drogach w okolicach Poronina. (Grzegorz Momot)

W Tatrach powoli do końca zmierza zimowy, turystyczny szczyt związany ze szkolnymi feriami. Z wypoczynku w Zakopanem i okolicach cieszą się uczniowie z dwóch ostatnich turnusów, choć górale mówią wprost o zauważalnie mniejszym zainteresowaniu Tatrami wśród turystów, niż przed laty.

W budowaniu pozytywnej atmosfery z pewnością nie pomogą takie zdarzenia, jak to z Poronina. Tamtejszy urząd gminy poinformował o mocno zaskakującym zdarzeniu, jakie miało miejsce 13 lutego na ulicach tej wsi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nowoczesny dom z bali z widokiem na Tatry. Koszty utrzymania zaskakują

Kierowca oszalał. Kuriozalna sytuacja w Poroninie

Sołtys Poronina doniósł, że policja szuka kierowcy srebrnego pojazdu, który poruszał się po ulicy Tatrzańskiej w Poroninie. Mężczyzna zdecydował się na kuriozalną wręcz akcję. Jak się okazało, kierowca straszył przechodniów poruszających się wzdłuż drogi. Co więcej, obrzucał ich także jajkami.

Wśród osób poszkodowanych znalazło się także kilkoro dzieci. Jak wynika z relacji, małoletni bardzo się przestraszyli. Niestety, ale nie jest wykluczone, że mężczyzna rzucający jajkami nie powróci na ulice Poronina.

Choć pod gminnym wpisem z Poronina pojawiło się kilka żartobliwym komentarzy, to inaczej zareagowała wójt, Anita Żegleń. Kobieta skrytykowała jednego z komentujących, naśmiewającego się z sytuacji:

Jest taka granica, za którą człowiek przestaje być zabawny, a staje się śmieszny. Jak sądzisz, co czują rodzice tych przestraszonych dzieci, czytając takie komentarze?

Policja prowadzi obecnie dochodzenie w tej sprawie, próbując ustalić sprawcę tego wydarzenia. Oczywiście funkcjonariusze proszą o kontakt w tej sprawie wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na ten temat.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: ACG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić