Angelika Karpińska| 

Nagle zaczął tańczyć. Nagranie z Trumpem jest hitem

109

Prezydent USA Donald Trump w poniedziałek wieczorem wystąpił na wiecu wyborczym na Florydzie. Powiedział, że jest odporny na koronawirusa i zaproponował, że pocałuje wszystkich na widowni, by to udowodnić. Wykonał również taniec do hitu "Y.M.C.A." zespołu Village People.

Nagle zaczął tańczyć. Nagranie z Trumpem jest hitem
(PAP)

W poniedziałek Donald Trump zorganizował wiec wyborczy na lotnisku w Sanford na Florydzie. Na początku swojego przemówienia rzucał w tłum maseczkami. Oświadczył, że jest odporny na koronawirusa i zaproponował, że może pocałować wszystkich na widowni, by to udowodnić.

Już przez to przeszedłem. Mówią, że jestem odporny. Czuję się taki silny. Pocałuję każdego na widowni, pocałuję mężczyzn i piękne kobiety, dam wam wielkiego buziaka - powiedział Trump.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Donald Trump zatańczył na wiecu wyborczym

Na koniec swojego wystąpienia Donald Trump wykonał taniec do piosenki "Y.M.C.A." Village People. Publiczność bawiła się razem z nim. Nagrania są hitem w mediach społecznościowych. Niektóre klipy mają ponad milion wyświetleń.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na wiecu wyborczym prezydenta USA pojawiły się tłumy. W trakcie swojego wystąpienia, które trwało godzinę, Trump nie miał na twarzy maseczki, podobnie jak wiele zgromadzonych osób. Nie zachowywano również zalecanego dystansu społecznego.

Donald Trump niedawno był zakażony koronawirusem. Spędził trzy doby w szpitalu. Wiec prezydenta na Florydzie miał miejsce zaledwie kilka godzin po tym, jak Biały Dom poinformował, że uzyskał negatywny wynik testu na koronawirusa.

Zobacz także: Trump wrócił do Białego Domu

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić