Aldona Brauła
Aldona Brauła| 

Nagranie hitem sieci. Wójt i proboszcz testują zjeżdżalnię

17

Wójt i proboszcz z gminy Ulhówek na Lubelszczyźnie podczas otwarcia placu zabaw postanowili osobiście przetestować zjeżdżalnię. Nietypową uroczystość nagrano, a filmik zamieszczono na Facebooku.

Nagranie hitem sieci. Wójt i proboszcz testują zjeżdżalnię
Ksiądz i wójt testowali sprzęt przeznaczony dla dzieci. (Facebook)

Otwarcie placu zabaw odbyło się w miniony weekend w miejscowości Dębina-Osada (woj. lubelskie). Wśród gości obecny był wójt gminy Ulhówek Łukasz Kłębek oraz proboszcz miejscowej parafii.

Po przecięciu wstęgi nowy plac zabaw został przetestowany, jednak nie przez dzieci. Na zjeżdżalnię najpierw wszedł wójt, a zaraz po nim zjechał proboszcz.

Nagranie z tego dnia zostało opublikowane na profilu gminy Ulhówek. Wszystko przebiegło sprawnie, a nowy sprzęt wytrzymał testy. Teraz jest gotowy na przybycie dzieci.

Zobacz także: Woda pustoszy Grecję. Ogromna powódź w obiektywie kamery
Dobrze czasami poczuć się dzieckiem. Ciekawe czy zjeżdżalnia jest bezpieczna i wytrzyma obciążenie? - czytamy we wpisie.

Otwarcie placu zabaw było bardzo ważne dla mieszkańców gminy. Wszystko bowiem powstało z ich inicjatywy. Jak donosi portal Lublin112 miejsce zostało uporządkowane, a dzięki wsparciu społeczności, Koła Gospodyń Wiejskich, sołtysa oraz gminy wyposażone w nowy sprzęt.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić