Burmistrz Bielan zbierał śmieci w lesie. Znalezisko przekaże policji

127

Burmistrz Bielan natrafił na niesamowite znalezisko podczas sprzątania lasu. Mężczyzna znalazł zakopaną damską torebkę, która była wypełniona biżuterią. Dzielnica poszukuje właściciela.

Burmistrz Bielan zbierał śmieci w lesie. Znalezisko przekaże policji
Burmistrz znalazł w lesie skarb (Facebook, Młodzieżowa Rada Bielan)

Sprzątanie lasu może być nie tylko pożyteczne, ale również bardzo ciekawe. Przekonał się o tym burmistrz Bielan. Wraz z Młodzieżową Radą tej dzielnicy wyruszył 19 września na jej sprzątanie. Jednym z miejsc był Las Lindego, niedaleko Szpitala Bielańskiego. To właśnie tam Grzegorz Pietruczuk dostrzegł nietypowe znalezisko.

Burmistrz podczas sprzątania zauważył sznurek od torby. Doprowadził go on do zakopanego znaleziska. Jak podkreśla w rozmowie z TVN Warszawa, wyglądało to tak, jakby ktoś torebkę zakopał celowo. W środku torebki była biżuteria.

Kiedy zbieraliśmy odpady natrafiłem na sznurek od torby. Gdy zacząłem rozkopywać dalej, by wyciągnąć całość, okazało się, że były tam jeszcze dwa woreczki, a w nich różnego rodzaju biżuteria. Wszystko wskazuje na to, że torebka mogła być zakopana celowo, znajdowała się około dwa metry od ścieżki. Została specjalnie oznaczona jakimś patykiem, który prowadził do torby - opowiedział TVN Warszawa burmistrz.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Burmistrz nie pokazał, co konkretnie znajdowało się w torebce. Chce odnaleźć właściciela tego nietypowego znaleziska. Poprzez dokładny opis znalezionej zawartości burmistrz zweryfikuje autentyczność jej właściciela. Burmistrz zapowiedział, że znalezisko przekaże w poniedziałek policji. Ma nadzieje, że mundurowi pomogą mu w zlokalizowaniu poszukiwanej osoby.

Zobacz także: Polska szczepionka na koronawirusa. Czy rząd dofinansuje badania?
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić