Nagranie rosyjskiego oficera. Dowódcy szaleją z wściekłości

Oficer wojskowy Federacji Rosyjskiej, który służy pod przywództwem Denisa Waleriewicza, może wkrótce trafić na front. To kara za film, który nagrał dla przełożonego. Jest na nim nagi i w towarzystwie dwóch kobiet.

Nagranie rosyjskiego oficera. Dowódcy szaleją z wściekłości
Rosyjski oficer nagrał prośbę do przełożonego (Twitter)

29 marca do sieci trafiło nagranie jednego z oficerów wojskowych Federacji Rosyjskiej. Mężczyzna pozuje na nim nago i próbuje w żartobliwy sposób wyjaśnić, że spóźni się do pracy. Za nim leżą dwie nagie kobiety.

Trafi na front

Kanał Baza poinformował, że najprawdopodobniej jest to Sukhoteryn Roman Anatoljewicz. 31-letni wojskowy służy pod przywództwem Denisa Waleriewicza, który odpowiada za rosyjski portal informacyjnym InfoRos.

To właśnie do Denisa Waleriewicza skierowano nagranie. Na filmie nagi wojskowy prosił swojego przełożonego, aby następnego dnia pozwolił mu stawić się na służbie później niż zwykle. Tłumaczył, że musi się wyspać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Już szykują się na rozpad Rosji. Wskazał na ruchy USA
Pozwól mi, proszę, spóźnić się na jutrzejsze dyżury w porze lunchu. Żebym mógł się trochę przespać. Bracie, daj mi się trochę przespać. Jutro mam dyżur, a jutro wszystko będzie dobrze - mówił wojskowy.

Nagranie szybko zostało rozpowszechnione i dotarło do przełożonych 31-latka, którzy ponoć "są wściekli". Zachowanie wojskowego wywołało skandal i ośmieszyło armię. Anatoljewicz otrzymał już dwie "nagany" w związku z kompromitującym nagraniem.

Wkrótce stanie przed formalną komisją dyscyplinarną, w której spodziewane są dalsze sankcje. Grożą mu poważne konsekwencje. Mówi się, że przełożeni wnioskują o jego przeniesienie do Ukrainy na pierwszą linię frontu.

Niedawno Władimir Putin podpisał dekret o kolejnym poborze do armii Federacji Rosyjskiej. Jak poinformowała państwowa agencja TASS kolejna fala powołań do wojska ma potrwać od 1 kwietnia do 15 lipca. Ma objąć około 150 tys. rezerwistów w wieku od 18 do 27 lat.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić