Nagranie z placu zabaw. Potężny wybuch zniszczył wszystko!

Jedna z rosyjskich rakiet uderzyła w plac zabaw w Charkowie. W sieci pojawił się film z kamery monitoringu. Na nagraniu dokładnie widać moment wybuchu. Wstrząsający materiał załączamy poniżej.

Nagranie z placu zabaw. Potężny wybuch zniszczył wszystko!
Rakieta uderzyła w plac zabaw (Twitter)

Armia Władimira Putina nadal przesuwa granice okrucieństwa. W środę 4 maja rosyjskie wojska po raz kolejny pokazały brak skrupułów wobec ludności cywilnej w Ukrainie. Kamera monitoringu nagrała, jak jedna z rakiet okupanta uderzyła w plac zabaw dla dzieci w parku miejskim.

Na filmie widać wstrząs i dużą kulę ognia, która po chwili zamienia się w ciemny dym. Z informacji opublikowanych przez ukraińskie media wynika, że na szczęście w momencie ataku nikt nie przebywał w pobliżu. Warto zwrócić jednak uwagę, że warunki atmosferyczne tego dnia sprzyjały odwiedzeniu parku. To cud, że nikt nie ucierpiał.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Rosjanie od początku inwazji łamią w Ukrainie wszelkie oficjalne zapowiedzi. Atakowane miały być jedynie cele wojskowe. Niestety, słowa te okazały się kłamstwem. Najeźdźcy nie mają litości wobec ludności cywilnej. W wielu miastach widać efekty bombardowań budynków mieszkalnych. W Mariupolu miasto zrównano z ziemią.

Zobacz także: Obejrzyj także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić