aktualizacja 

Nagranie z poczty. Emerytka była załamana. Na pomoc ruszył youtuber

273

Ponad 3,7 milionów razy wyświetlono na TikToku wideo, które chwyciło za serce wielu internautów. Znany youtuber Buczooo z kanału "Hi_5" pokazał, w jaki sposób wsparł schorowaną emerytkę, która straciła większość emerytury na podstawowe opłaty.

Nagranie z poczty. Emerytka była załamana. Na pomoc ruszył youtuber
Emerytka była podłamana (TikTok, hi_5)

Rok 2022 nie oszczędza Polaków. Rekordowa inflacja wynosząca w lipcu 15,5% sprawiła, że wiele osób zaczęło wydawać znacznie większe kwoty pieniędzy na podstawowe produkty spożywcze. Znaczny wzrost stawek pojawił się również w opłatach za energię, czy czynsz. Sporym problemem dla kredytobiorców stało się również znaczne podwyższenie stóp procentowych.

Wzrost cen postawił niektóre osoby w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Zjawisko dotknęło również osoby starsze, które nie mają już sił, aby ewentualnie dorobić w dodatkowej pracy. Buczooo z kanału "Hi_5" zauważył ten problem i dlatego postanowił pomóc przedstawicielce grupy emerytów. W tym celu udał się na pocztę, gdzie udało mu się zarejestrować kamerą poruszający materiał wideo.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Robert Buczyński podczas wizyty na poczcie zauważył schorowaną seniorkę. Kobieta stała przy okienku, opierając się o kuli, uiszczała podstawowe opłaty. Youtuber usłyszał, że po zapłacie zostało jej 688 złotych na koncie. Autor wypłacił kilkaset złotych, a następnie przekazał je emerytce. Powiedział, że słyszał jej rozmowę z kasjerką i chce ją wesprzeć, gdyż zarobił w tym miesiącu więcej niż zwykle.

Ja w tym miesiącu trochę więcej zarobiłem, dlatego chciałem się z Panią podzielić - powiedział youtuber do emerytki.

Nie chciała przyjąć pieniędzy

Po przekazaniu pieniędzy potrzebującej ta nie chciała ich przyjąć. Zakłopotana nie wiedziała, jak ma się zachować, ale w końcu wzięła prezent. Emerytka nie ukrywała wzruszenia i kilkukrotnie dziękowała darczyńcy. Na samym końcu nagrania seniorka uściskała youtubera z wdzięcznością i nazwała go "kochanym dzieckiem". Gest Roberta Buczyńskiego wzruszył internautów, którzy byli pod prawdziwym wrażeniem.

Dobro zawsze wraca - napisał internauta.
No i ryczę - zwierzyła się komentująca.
Zobacz także: Tanie wycieczki na wakacje 2022? Ekspertka zdradza najlepsze daty
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić