o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Nagrywał film na plaży. Nie wiedział, że jest o krok od śmierci

19
Podziel się

Alexa Reed jest aktywnym użytkownikiem TikToka. Na jednym z filmów, które zamieścił w serwisie, udokumentował wycieczkę na plażę oraz odnalezienie wyrzuconej, jak sądził, meduzy. Postanowił nie tylko wziąć ją do ręki, ale... polizać. Nie wiedział, że jest o krok od śmierci.

Nagrywał film na plaży. Nie wiedział, że jest o krok od śmierci
Alexa Reed nie wiedział, że "zabawa" meduzą mogła skończyć się dla niego utratą życia. (TikTok)
bEslaZyZ

Alexa Reed publikuje w serwisie Tik Tok głównie materiały, na których wchodzi w interakcje z egzotycznymi zwierzętami. Na koncie młodego mężczyzny można znaleźć m.in. nagrania z udziałem ogromnych pająków, jaszczurek czy ośmiornicy, którą Reed na potrzeby filmu założył sobie na głowę.

Tiktoker próbował polizać "meduzę". Jej jad mógłby go zabić

Jeden z filmów tiktokera wzbudził szczególne poruszenie wśród użytkowników serwisu, a także odbił się szerokim echem w mediach. Rozgłos spowodowany był nieodpowiedzialnym zachowaniem Reeda, który nieświadomie igrał ze śmiercią.

bEslaZzb

Kontrowersyjny materiał został przygotowany w trakcie wizyty młodego tiktokera na plaży. Alexa Reed znalazł na piasku, jak sądził, meduzę, którą nie tylko wziął do ręki, ale gdy odkrył, że nadal się rusza, próbował polizać. Na szczęście dla niego skończyło się tylko na zapowiedziach, ponieważ w innym przypadku mógłby już nie żyć.

Słuchajcie, tu nadal leży meduza. O mój Boże, jest taka zimna i oślizgła, spróbuję ją podnieść. Tak, to meduza, poparzcie, jaka jest wielka. Wciąż się rusza, o mój Boże, spróbuje ją polizać – relacjonował na filmiku Alexa Reed.
bEslaZzh

Za swoje zachowanie Alexa Reed został ostro skrytykowany przez innych użytkowników TikToka. Jak zauważyli tiktokerzy, osobnik, którego wziął do ręki Reed, to żeglarz portugalski. Nie należy zaliczać go do grona meduz, lecz parzydełkowców. Mimo że wygląda niewinnie, w rzeczywistości może poważnie zranić, a nawet zabić.

bEslaZzi

Jad żeglarza portugalskiego jest na tyle silny, że może doprowadzić do paraliżu. Nawet jeśli człowiek nie umrze bezpośrednio w wyniku działania toksyny, może dojść do śmiertelnego w skutkach zawału serca lub reakcji alergicznej. Groźne są również parzydełka, których dotknięcie może pozostawić na ciele głębokie szramy oraz powodują ogromne cierpienie.

Zobacz także: Zobacz też: Żeglarz portugalski. Zabójczy dla małych ssaków i groźny dla człowieka
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEslaZzC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(19)
Ela
3 miesiące temu
Takiego to by mi nie było żal. Po pierwsze - co za głupota. Po drugie - a to nie może się zorientować, jakie gatunki żyją w danym miejscu, i które są trujące, a które nie, zanim się zacznie z nimi macać?
amen
3 miesiące temu
szkda ze nie polizal
gosc
3 miesiące temu
Mocny kandydat do nagrody Darwina.
bEslaZzD
Rob
3 miesiące temu
Zidiocenie sięgnęło zenitu w tych czasach...
polo
3 miesiące temu
Będzie kiedyś o "jeden film za dużo".
70+
3 miesiące temu
Intelekt Tic Tokowców powala.A może by tak rozumem coś osiągnąć? Tylko długo trzeba szukać tego rozumu, są tacy co nie wiedzą co to rozum
ada
3 miesiące temu
Twarz tęskniąca za rozumem
zaistniec
3 miesiące temu
cretyn jakich wielu.
zaistniec
3 miesiące temu
cretyn jakich wielu.
...
3 miesiące temu
Niech idzie do więzienia za męczenie zwierząt
No czemu
3 miesiące temu
Czemu mu przeszkadzacie? Nie liże co chcę. I prosił bym by pochować go z wraz telefonem. Niech nagrywa co mu do gęby będzie wchodziło
czy to jest
3 miesiące temu
promocja zakompleksienia, idiotyzmu, nudy...
Marian
3 miesiące temu
bezpieczniej i przyjemniej jest strzelić minetę
bEslaZzv
rat,med.
3 miesiące temu
zgon i tak by był na koncie KOWIDA !
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić