Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|

Najgorsze dopiero przed nami? Bill Gates ostrzega świat

1032
Podziel się:

Bill Gates ponownie zabrał głos na temat koronawirusa. Amerykański miliarder podkreślił, że pandemia jeszcze się nie skończyła oraz ostrzegł, że w przyszłości może się pojawić wariant wirusa groźniejszych od tych, które znamy obecnie.

Najgorsze dopiero przed nami? Bill Gates ostrzega świat
Bill Gates poruszył temat pandemii koronawirusa (Getty Images, Lintao Zhang)

Bill Gates po długiej przerwie znowu zabrał głos na temat pandemii koronawirusa. Jak informuje Sky News, współzałożyciel Microsoftu stwierdził, że świat nie widział jeszcze najgorszego wariantu. Ten zdaniem Amerykanina może się pojawić w przyszłości. Ostrzega, że może być znacznie bardziej śmiertelny niż odmiany, które dotychczas poznano.

Nadal jesteśmy narażeni na ryzyko, że ta pandemia wygeneruje wariant, który byłby jeszcze bardziej transmisyjny i jeszcze bardziej śmiertelny - powiedział Bill Gates.

Gates w trakcie pandemii już niejednokrotnie wypowiadał się na jej temat. Miliarder napisał nawet książkę, jak zapobiec ewentualnemu wybuchowi kolejnej. Teraz przestrzega, że przed nowym, bardziej niebezpiecznym wariantem ludzkość mogą uchronić tylko szczepionki. Warto zwrócić uwagę, że współzałożyciel Microsoftu już w 2015 roku podczas wykładu TED ostrzegał przed prawdopodobieństwem pojawienia się groźnego dla ludzkości wirusa.

Bill Gates wezwał również do utworzenia zespołu międzynarodowych ekspertów. W jego skład mieliby wejść m.in. epidemiolodzy czy eksperci zajmujący się modelowaniem komputerowym. Ich zadaniem byłaby identyfikacja zagrożeń i poprawa koordynacji międzynarodowej. Ponadto miliarder otwarcie mówi o konieczności utworzenia globalnego zespołu reagowania na epidemie, zarządzanego przez WHO.

Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1032)
M1306
2 tyg. temu
Bo antyszczepionkowcy mają w dupie u murzyna te szczepionki na covid-19 i chcą,żeby dorośli,dzieci i noworodki zdechli jak psy natychmiastowo zamiast się szczepić.
Penny
2 tyg. temu
Hej Bill a czy ktoś cię prosił o pomoc?
Drdre
2 tyg. temu
Bill nie przejmuj się… Wszyscy kiedyś umrzemy, Bóg nas zbawi i będzie ok, a ty zaszczep się 10razy nic ci nie będzie
Karma
3 tyg. temu
czy tu mozna pisac o upancach? A moze cos o wolyniu?
Logika
3 tyg. temu
Nie ma jasnowidzów. Są tylko ci którzy wiedzą co nawywijały ich rządy dla kasiory i uzależnienia ludzi od tego co wyprodukują w przyszłości.
szur2
3 tyg. temu
Nie "pandemia wygeneruje" tylko naukowcy wyhodują. Już dawno wiedzieli, że będzie druga pandemia. Jasnowidze? Nie! To tylko zwykli zbrodniarze rozmarzeni nad depopulacją - żeby planetę ratować. Dodać do nich bandytę Putina i mamy przedsionek piekieł. A Norymbergi 2.0 nie będzie. Ci zbrodniarze są totalnie bezkarni.
JKM
3 tyg. temu
Skuteczniejszy od masek (eliminuje wirusa w pomieszczeniach do zera) jest ultrafiolet do dezynfekcji powietrza, ale badania na ten temat, znane od początku pandemii nie przebijają się do mediów kontrolowanych przez kapitał Gatesa.
Gość
3 tyg. temu
Groźniejszy wirus, bo sam go stworzy-to wie.
Zapoznacsie
3 tyg. temu
Dla mnie osobiście najsmutniejsze jest to że ludzie aby piszą że Gates i WHO to masoneria i zbrodniarza prawda jest taka że to są tylko puste słowa i Gates i inni wciąż robią co chcą i zadni świadomi ludzie tak naprawdę nie robią nic aby powstrzymać to co się dzieje. Świadomi ludzie aby piszą że Gates to mason ale nic kompletnie nie robią tylko aby sobie plusują
Obandycie
3 tyg. temu
On po prostu mówi jakie będą skutki szprycy kowidianskich. Po to właśnie były loterie szczepionkowe i paszporty covidowe aby jak najwięcej ludzi przyjęło ten preparat bo gdy się zacznie żeby nie było grupy porownawczej
De bill
3 tyg. temu
Czyżby wysychało źródło money?
Kazik
3 tyg. temu
Jak czytam te mądre wpisy to widzę modlących się pisowcow do polowego ołtarza Dudy na miesięcznicy Kaczyńskiego. Średniowiecze żyje i ziemia jest dalej płaska
Lucek
3 tyg. temu
Ja bym go uznal za niepoczytalnego ....
....
3 tyg. temu
Ten słup niema pojęcia o czym mówi, ale powtarza co usłyszał..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić