Nastolatki nagrały zmarłego. Zrobiły mu coś okropnego

28

Nastolatki z Teksasu zostały oskarżone o popełnienie nadzwyczajnego przestępstwa. 16 i 17-latka ukradły biżuterię zmarłemu mężczyźnie, ponieważ "pasowała do ich stylu mody". Bulwersujący incydent dziewczyny nagrały i opublikowały na Snapchacie.

Nastolatki nagrały zmarłego. Zrobiły mu coś okropnego
17-letnia Bethany Martin. (Policja)

17-letnia Bethany Martin i jej 16-letnia koleżanka (której śledczy nie podają danych ze względu na wiek) odkryły ciało mężczyzny, które leżało w rowie niedaleko San Antonio w Teksasie. Nastolatki, zamiast zadzwonić na policję, postanowiły zrobić coś okropnego.

Dziewczyny zauważyły, że martwy mężczyzna ma na sobie biżuterię. Nastolatki wpadły na szokujący pomysł, by ukraść łańcuszek mężczyzny. Jakby tego było mało, wszystko nagrały i opublikowały w sieci. Dopiero po jakimś czasie na miejscu pojawiły się służby.

Nastolatki początkowo powiedziały policjantom, że zwłoki mężczyzny znalazły, gdy szły na stację benzynową. Jednak szokujące zdjęcie z miejsca zdarzenia wykazały później, co tak naprawdę dziewczyny zrobiły zmarłemu.

16-latka zeznała, że ukradła zmarłemu łańcuszek, ponieważ "pasował do jej stylu ubierania się". Biżuterię mężczyzny zwrócono policji, która przekazała go najbliższej rodzinie.

Nastolatki zostały oskarżone o kradzież. 17-letnia Bethany została zwolniona z aresztu za kaucją w wysokości 2 tys. dolarów. Śledczy ustalili, że to 16-latka nagrała szokujący incydent i opublikowała go na Snapchacie. Policja wykluczyła działanie osób trzecich ws. śmierci mężczyzny.

Zobacz także: Potrącenia w Zielonej Górze. Dwa wypadki na jednym skrzyżowaniu
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić