o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GG
|

Nauczyciel molestował uczennicę. Teraz usłyszał zarzuty

2
Podziel się

Nauczyciel ze stanu Wirginii Zachodniej w USA molestował uczennicę. Mężczyznę 10 sierpnia zatrzymała policja i aktualnie przebywa on w areszcie.

Nauczyciel molestował uczennicę. Teraz usłyszał zarzuty
Jonathan Michael McNemar (Potomac Highlands Regional Jail, Potomac Highlands Regional Jail)
bDhcFKEl

Nauczyciel molestował uczennicę. Do serii zdarzeń doszło w szkole średniej w Petersburgu w USA w 2018 roku. Jonathan Michael McNemar uczył tam nauk społecznych. 27-latek molestował seksualnie przez 3 miesiące swoją uczennicę.

19-latka zgłosiła się na policję w lipcu 2020 roku. Złożyła zeznania obciążające nauczyciela. Według nich mężczyzna chciał porozmawiać z dziewczyną na osobności w klasie, a w trakcie spotkania zaczął ją molestować. Potem kazał wysłać uczennicy jej nagie zdjęcia i filmy. Poinstruował ją nawet, żeby założyła w tym celu fałszywe konto na Facebooku.

Nauczyciel wezwał pokrzywdzoną do swojej klasy po raz kolejny na koniec roku szkolnego. Tym razem siłą zmusił protestującą nastolatkę do stosunku oralnego. Tydzień później uczennica została drugi raz zgwałcona.

bDhcFKEn

Zatrzymanie przestępcy

Mężczyzna został aresztowany 10 sierpnia. Policja na razie potwierdziła obecność pokrzywdzonej w klasie podczas spotkań opisanych w zeznaniach. 19-latka zatrzymała sukienkę, w której została zgwałcona. Ubranie przekazała policji, która zabrała je do laboratorium. Może być to kluczowy dowód w sprawie. McNemar'owi postawiono między innymi zarzuty napaści seksualnej drugiego stopnia i wykorzystywania seksualnego.

Król gwałciciel. Poważne oskarżenia pod adresem Władysława Łokietka

Przeczytaj także:

bDhcFKEt
bDhcFKEO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
odol
2 miesiące temu
Czemu jest napisane, że on jest mężczyzną?
Kazek
2 miesiące temu
Lód to gwałt ?
Najnowsze komentarze (2)
Kazek
2 miesiące temu
Lód to gwałt ?
odol
2 miesiące temu
Czemu jest napisane, że on jest mężczyzną?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić