Aldona Brauła
Aldona Brauła| 

Wielka draka w Krakowie. Nagranie szybko roznosi się w sieci

958

Na krakowskim osiedlu 2 Pułku Lotniczego doszło do wstrząsającego zdarzenia, które zostało nagrane i udostępnione w sieci. Bulterier, wyprowadzony bez smyczy i kagańca, zaczął gryźć innego psa. Agresywny właściciel rzucił się z pięściami na osobę, która nagrywała całe zdarzenie.

Wielka draka w Krakowie. Nagranie szybko roznosi się w sieci
(Twitter)

Film ze zdarzenia został udostępniony na Twitterze i szybko stał się popularny. Jak dotąd został udostępniony ponad 3 tys. razy i polubiony przez 2 tys. osób. Wyświetlono go ponad 160 tys. razy.

Agresywny pies i właściciel

Do zdarzenia ukazanego na filmie doszło w Krakowie. Na osiedlu 2 Pułku Lotniczego, na popularnym wybiegu dla psów, bulterier zaatakował o wiele mniejszego psa.

Bulterier gryzł w kark drugiego psa, który głośno skomlał. Właścicielom z trudem udało się rozdzielić czworonogi. Całe zdarzenie było nagrywane.

Zobacz także: Łukasz Szumowski o rezygnacji. Były minister zdradza kulisy decyzji

Bulterier nie miał smyczy oraz kagańca, a jego właściciel sobie z nim nie radził. Osoba nagrywająca zdarzenia wypomniała mu to i wtedy mężczyzna rzucił się na nią z pięściami.

Jak podaje Gazeta Krakowska, cała sytuacja została zgłoszona na policję. Zgodnie z kodeksem właściciel powinien zastosować środki ostrożności i założyć psu kaganiec oraz smycz.

Przesyłamy nagranie do miejscowego komisariatu, aby policjanci dokonali analizy i wszczęli ewentualne postępowanie na podstawie medialnych doniesień. Natomiast rękoczyny czy zniewagi są ścigane z oskarżenia prywatnego. Poszkodowany winien złożyć stosowne zawiadomienie, by nadać bieg sprawie - przekazał Gazecie Krakowskiej Sebastian Gleń, rzecznik małopolskiej policji.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić