Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Nauczycielka aresztowana. Wyszło na jaw, że wykorzystywała ucznia

49

Władze stanu Kentucky poinformowały, że miało miejsce zatrzymanie 27-letniej nauczycielki. Kobieta została oskarżona o to, że kilka lat wcześniej utrzymywała kontakty intymne z jednym ze swoich uczniów. W trakcie śledztwa wyszły na jaw jej inne przestępstwa.

Nauczycielka aresztowana. Wyszło na jaw, że wykorzystywała ucznia
Nauczycielkę z Kentucky oskarżono o utrzymywanie intymnych kontaktów z uczniem (Boone County Sheriff's Office)

Zatrzymana to 27-letnia Mollie Verkamp. Była już nauczycielka usłyszała zarzut, że dwa lata wcześniej dopuściła się molestowania seksualnego 17-letniego podopiecznego.

Funkcjonariusze zaczęli obserwować Verkamp rok przed aresztowaniem. Nauczycielka zwróciła ich uwagę po tym, jak została oskarżona o wysyłanie erotycznych nagrań do 18-letniego ucznia. Zdarzenie miało miejsce podczas pracy 27-latki w liceum Walton Verona.

Nauczycielka aresztowana. Wykorzystywała seksualnie jednego z uczniów

Jak podaje "New York Post", Mollie Verkamp przyznała się do winy. Wyjawiła też funkcjonariuszom policji, że w ostatnim czasie wysyłała niestosowne wiadomości do innego 17-letniego ucznia.

27-latka przyznała, że spotykała się z byłym już podopiecznym m.in. w swoim domu w hrabstwie Boone. Mollie Verkamp usłyszała zarzuty gwałtu i sodomii, została także umieszczona w areszcie. Będzie mogła opuścić go tylko po uiszczeniu kaucji w wysokości 10 tysięcy dolarów (ponad 39 tysięcy złotych).

Zobacz także: Zobacz też: Rodzice oburzeni postawą nauczycielki. Zobaczyli, co dzieje się w szkole.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić