Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aniela Siwek
|

Nazwali dziecko na cześć dostawcy internetu. Chcieli mieć darmowe WiFi

10
Podziel się

Świeżo upieczeni rodzice skorzystali z oferty dostawcy internetu. Dostanę bezpłatne WiFi przez 18 lat. Wszystko dzięki temu, jak nazwali swoje dziecko.

Nazwali dziecko na cześć dostawcy internetu. Chcieli mieć darmowe WiFi
Rodzice nazwali swoją córkę Twifia na cześć internetu. (Pixabay)
bEUJsrtx

Szwajcarski dostawca Internetu Twifi wprowadził na rynek nową ofertę. Rodzice, którzy zdecydują się nazwać swoje pociechy Twifius lub Twifia, będą surfować po sieci bezpłatnie, dopóki ich potomstwo nie osiągnie pełnoletności.  

Para, która nie ujawnia swoich danych, zdecydowała się na skorzystanie z oferty nazywając swoją córeczkę Twifia. Zobowiązali się, że pieniądze, które wydaliby na WiFi, wpłacą na konto oszczędnościowe dla swojej pociechy.

bEUJsrtz
Im dłużej o tym myślałem, tym imię stawało się dla mnie bardziej wyjątkowe i wtedy nabrało uroku […] Dla mnie imię Twifia również w tym kontekście oznacza więź – komentują rodzice dziecka. 
Zobacz także: Najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

Na akcie urodzenia imię widnieje jako drugie. Rodzice twierdzą, że nie było to spowodowane wstydem, a brakiem zdecydowania. Po czasie jednak przyznali, że nie są do końca zadowoleni ze swojego pomysłu. 

bEUJsrtF
Chcemy pozostać anonimowi dla otaczających nas osób, ponieważ nie chcemy się usprawiedliwiać. Bo oskarżenie o sprzedanie imienia naszego dziecka uderza w nas bardzo mocno. My też trochę się wstydzimy – dodają. 

Szef Twifi, Philippe Fotsch, obiecał zapłacić za Internet, nawet jeśli jego firma zbankrutuje. Nazwał to "sprawą honoru" i dodał, że oferta Twifi jest nadal otwarta dla kolejnych rodziców

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUJsrua
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(10)
nooo
rok temu
Chociaż lepsze niż Grażyna albo Janusz.
Nah
rok temu
W Polsce za Brajanka i Dżesikę dostają co miesiąc 500+.
Jacob
rok temu
Szwajcarzy mają tyle hajsu, że ten kraj pewnie w przeciągu 5 lat zapewni darmowy internet w granicach każdemu obywatelowi. Nieprzemyślana "inwestycja".
bEUJsrub
jaś
rok temu
Dziecko będzie bardzo kontaktowe
Omg
rok temu
Coś w stylu Zenka?!- czy to naprawdę Szwajcarzy?
Olo
rok temu
Gdyby nie dorośli wypowiadający swoje opinie w sprawie jakiegoś imienia,to dla dzieci i ich kolegów obco brzmiące imię nie stanowiłoby problemu. Tylko kpina dorosłych nakręciła młodzież,a dalej już poszło. Równie dziwnie jak Brajan czy Nicola brzmi polski Alojzy,Winicjusz ,Czcibor,czy nawet Kuba,bo dawniej co drugi koń na wioskach tak się nazywał.
jakiel
rok temu
Czy nie zdawali sobie sprawy jak będzie się czuło dziecko jak dorośnie i zacznie rozumieć co jaj rodzice zrobili. Znam chłopaka,teraz już pełnoletni, któremu rówieśnicy tak obrzydzili życie, że w wieku 16 lat poszedł do Sądu Rodzinnego i zmienił imię z Brajan na typowo polskie.
Mój nick
rok temu
To w Pl jest znacznie lepiej. Rodzice Brajanków i Dżesiczek oprócz darmowego wifi mają jeszcze w gratisie obciach i szyderę
jarek
rok temu
To w Szwajcarii płaci się za Wi-Fi? Ja płacę tylko za internet.
czloax
rok temu
Imię wpływa na osobowość.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić