Aniela Siwek| 

Nazwali dziecko na cześć dostawcy internetu. Chcieli mieć darmowe WiFi

10

Świeżo upieczeni rodzice skorzystali z oferty dostawcy internetu. Dostanę bezpłatne WiFi przez 18 lat. Wszystko dzięki temu, jak nazwali swoje dziecko.

Nazwali dziecko na cześć dostawcy internetu. Chcieli mieć darmowe WiFi
Rodzice nazwali swoją córkę Twifia na cześć internetu. (Pixabay)

Szwajcarski dostawca Internetu Twifi wprowadził na rynek nową ofertę. Rodzice, którzy zdecydują się nazwać swoje pociechy Twifius lub Twifia, będą surfować po sieci bezpłatnie, dopóki ich potomstwo nie osiągnie pełnoletności.  

Para, która nie ujawnia swoich danych, zdecydowała się na skorzystanie z oferty nazywając swoją córeczkę Twifia. Zobowiązali się, że pieniądze, które wydaliby na WiFi, wpłacą na konto oszczędnościowe dla swojej pociechy.

Im dłużej o tym myślałem, tym imię stawało się dla mnie bardziej wyjątkowe i wtedy nabrało uroku […] Dla mnie imię Twifia również w tym kontekście oznacza więź – komentują rodzice dziecka. 
Zobacz także: Najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

Na akcie urodzenia imię widnieje jako drugie. Rodzice twierdzą, że nie było to spowodowane wstydem, a brakiem zdecydowania. Po czasie jednak przyznali, że nie są do końca zadowoleni ze swojego pomysłu. 

Chcemy pozostać anonimowi dla otaczających nas osób, ponieważ nie chcemy się usprawiedliwiać. Bo oskarżenie o sprzedanie imienia naszego dziecka uderza w nas bardzo mocno. My też trochę się wstydzimy – dodają. 

Szef Twifi, Philippe Fotsch, obiecał zapłacić za Internet, nawet jeśli jego firma zbankrutuje. Nazwał to "sprawą honoru" i dodał, że oferta Twifi jest nadal otwarta dla kolejnych rodziców

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić