Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

"Niania" powraca na antenę? Czy będą nowe odcinki serialu?

0

Czy telewidzowie będą mogli oglądać dalsze losy niani Frani i Maksymiliana Skalskiego? Odtwórczyni głównej roli, Agnieszka Dygant, opublikowała intrygujące zdjęcie.

"Niania" powraca na antenę? Czy będą nowe odcinki serialu?
Czy serial "Niania" powróci?

Niania Frania znów na ekranach telewizorów?

Kultowy serial "Niania" z Agnieszką Dygant i Tomaszem Kotem w rolach głównych był emitowany na antenie TVN przez 4 lata - od września 2005 do października 2009. W tym czasie zyskał rzesze fanów.

Serial "Niania" opowiada on o losach 30-letniej Frani Maj. Rozstała się ona z narzeczonym i straciła pracę w jego salonie sukien ślubnych. W poszukiwaniu zatrudnienia Frania trafiła do domu producenta seriali, Maksymiliana Skalskiego. Przypadek sprawił, że została nianią jego dzieci.

"Niania". Czy komedia z Agnieszką Dygant i Tomaszem Kotem wróci na antenę?

Spekulacje na temat pojawienia się nowych odcinków "Niani" rozpoczęły się w momencie, gdy Agnieszka Dygant na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie i krótki filmik z Tomaszem Kotem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Czy niania Frania wróci? Czy będą nowe odcinki?

Obydwa posty aktorki wzbudziły zainteresowanie fanów. Pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których wspominano udany duet aktorów. "Wasz duet lepszy niż kabaret" - podkreśliła jedna z internautek.

Czy będzie nowy sezon serialu "Niania"? Na razie nie wiadomo, czy komedia wróci na antenę. Jak jednak widać po reakcji fanów, na pewno z chęcią obejrzeliby ponownie Agnieszkę Dygant jako Franię i Tomasza Kota jako Skalskiego.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić