Zdjęcie z Jastrzębia-Zdroju. Policja nie miała litości

268

Policjanci z Jastrzębiu-Zdroju mają za sobą interwencję, którą zapamiętają na długo. Funkcjonariusze chcieli zatrzymać kierowcę za oszronioną szybę w samochodzie, jednak ten nie zauważył ich.

Zdjęcie z Jastrzębia-Zdroju. Policja nie miała litości
Kierowca miał tak oszronione szyby, że nie zauważył radiowozu (Policja)

Do skandalicznego zdarzenia doszło 10 stycznia. Jeden z kierowców z Tychów wykazał się skrajnym brakiem odpowiedzialności i wsiadł za stery samochodu z oszronioną szybą. Mężczyzna "wydrapał" tylko małe okienko na wysokości swojej głowy i wyjechał na ulice miasta.

Nieodpowiedzialnego kierowcę szybko spotkała kara. Około godziny 8:00 na ulicy Reja w Jastrzębiu-Zdroju natknął się na patrol policji. Funkcjonariusz dał sygnał mężczyźnie, aby się zatrzymał, jednak ten nie zauważył go przez oszronioną szybę. Mundurowi ruszyli za nim i przy pomocy sygnałów pojazdu uprzywilejowanego zatrzymali go. 24-latek przyznał wtedy, że nie zauważył policjanta.

Funkcjonariusze skierowali wniosek o ukaranie 24-latka do sądu. Policjanci przypominają, że trudne warunki na drodze w połączeniu ze słabą widocznością mogą doprowadzić do tragedii. Poruszanie się na wyczucie zagraża wszystkim uczestnikom ruchu drogowego.

Zobacz także: Polityk PiS zaskakująco o Pegasusie. „Widać wyraźnie, że jest coś na rzeczy”
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić