Nie trwało to długo. Konto Andrzeja Dudy na TikToku zostało ukryte

181

Aktualnie konto prezydenta Andrzeja Dudy na TikToku ma status "prywatne". W związku z tym większość użytkowników nie może zobaczyć, co się na nim znajduje. Dlaczego profil został ukryty?

Nie trwało to długo. Konto Andrzeja Dudy na TikToku zostało ukryte
Konto prezydenta na TikToku zostało ukryte (YouTube)

Konto prezydenta na TikToku zostało stworzone pod koniec marca 2020 roku. W premierowym filmiku Andrzej Duda zaprosił użytkowników platformy na turniej e-sportowy organizowany przez Ministerstwo Cyfryzacji.

Żartobliwie nawiązywał również do tego, że w najbliższym czasie odbędą się ważne egzaminy szkolne. Chodziło przede wszystkim o maturę i test dla ósmoklasistów.

O pojawieniu się Dudy na TikToku mówiono bardzo dużo. Niektórzy dziennikarze negatywnie oceniali ten ruch. Zwracano uwagę przede wszystkim na to, że w okresie pandemii koronawirusa prezydent ma ochotę na żarty.

"Prywatny" status konta Andrzeja Dudy. Dlaczego?

Aktualnie konto Andrzeja Dudy nie jest dostępne dla wszystkich. Ustawiono bowiem na nim status "prywatny". Dlaczego?

Założenie konta na platformie TikTok przez kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudę miało na celu promocję turnieju gier komputerowych, który został zorganizowany dla dzieci przez Ministerstwo Cyfryzacji. Z chwilą zakończenia kampanii wyborczej zaprzestano użytkowania konta - tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl biuro prasowe Kancelarii Prezydenta RP.

Dotychczas konto Dudy na TikToku zgromadziło 379,3 tys. obserwujących. Uzyskało też blisko 900 tys. polubień.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić