Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Robert Czykiel
|

Nie żyje Jerry Stiller. Znany komik był ojcem Bena Stillera

2
Podziel się:

Gwiazdor Hollywood Ben Stiller potwierdził smutną informację o śmierci ojca. Jerry Stiller zmarł w wieku 92 lat z przyczyn naturalnych.

W wieku 92 lat zmarł Jerry Stiller, ojciec Bena Stillera
W wieku 92 lat zmarł Jerry Stiller, ojciec Bena Stillera (Getty Images)

Amerykańskie media w poniedziałek 11 maja obiegła informacja o śmierci Jerry'ego Stillera. Popularny komik i aktor komediowy zmarł w wieku 92 lat. Syn Ben Stiller szybko rozwiał wątpliwości, że śmierć nie miała nic wspólnego z koronawirusem.

Z przykrością muszę poinformować, że mój ojciec, Jerry Stiller, zmarł z przyczyn naturalnych. Był wspaniałym tatą, dziadkiem i najbardziej oddanym mężem. Będzie nam go bardzo brakowało. Kocham cię tato - napisał Ben Stiller na Twitterze.

Jerry Stiller ma na koncie mnóstwo ról filmowych, choć przeważnie były to epizody. Popularność zapewnił mu duet komediowy, który tworzył z żoną Anne w latach 60 i 70. Potem ojca Bena Stillera można było oglądać w serialu "Diabli nadali".

Stiller grał w nim rolę Arthura Spoonera od pierwszego do ostatniego odcinka przez dziewięć lat. W 2015 roku zmarła jego żona, z którą znał się od 1953 roku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(2)
paranoya
2 lata temu
W tym wieku to już wybawienie z piekła. W kontekście koronawirusa chodzi raczej o uprzytomnienie sobie, że kwestie tego co najważniejsze odkładamy na potem , później. Odkładanie to staje się nawykiem podobnym do nawyku osądzania. Jedno i drugie jest dosłownie zgubne. Osądzenie powoduje, że Prawda o nas samych zostaje zafałszowana a odkładanie tej bardzo trudnej i wymagającej pracy poznawczej umysłu do momentu w której nasz umysł staje się na tyle uwiędły , że nie jest w stanie, nawet rozpoznawać błędów jakie robi w prostych czynnościach życiowych a co dopiero rozpoznać oszustwa związane z wpływem podświadomości. "Życie" osób w uwiądzie starczym trudno nazwać życiem. Ma jednak podstawową funkcję nauczającą: "życie" ciała jest nieustająco zmienne i muszę mieć na uwadze, że to co trudne do poznania teraz, za jakiś czas będzie zwyczajnie NIEMOŻLIWE. Chodzi o poznanie Prawdy o sobie ,którą polecał szukać Jezus. Skoro polecił , poznanie jej za ŻYCIA jest możliwe. Jest tak nieprawdopodobna w odniesieniu do tego o czym jesteśmy przekonani, że tylko praktyczne i namacalne dowody ( a te w swojej wymowie są po prostu cudami) pozwalają określić, że musi to być PRAWDA bo właśnie świadczą o tym świadkowie, nie my sami.
marianno
2 lata temu
szkoda dobry komik
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić