Nie żyje Landon Clifford. Rozpacz żony i dwóch malutkich córek

67

Landon Clifford nie żyje. Znany na całym świecie youtuber zmarł w wieku zaledwie 19 lat. O śmierci mężczyzny poinformowała jego żona na Instagramie.

Nie żyje Landon Clifford. Rozpacz żony i dwóch malutkich córek
(YouTube)

W wieku zaledwie 19 lat zmarł Landon Clifford. Znany youtuber zostawił żonę Camryn i osierocił dwie córki. Powodem śmierci mężczyzny było uszkodzenie mózgu, do którego doszło u niego 13 sierpnia. Zmarł po 6 dniach przebywania w stanie śpiączki farmakologicznej. Smutną informację opublikowała na Instagramie Camryn.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Landon uratował przed śmiercią życie kilku osób. W pożegnalnym poście żona youtubera poinformowała swoich obserwujących o tym, że jej mąż przekazał organy osobom na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Dodała, że nie tak miało wyglądać jego życie. Miał dożyć starości, wychowując swoje córki.

Przerwany sen

Landon był współprowadzącym kanał Cam&Fam. Subskrybuje go prawie 1,3 miliona internautów. Od 2017 roku wraz z Camryn pokazywali na nim życie swojej rodziny. W odcinkach pokazywali ważne dla nich wydarzenia, takie jak między innymi ślub czy narodziny dziecka. Od dwóch miesięcy na ich kanale nie pojawił się żaden film. W ostatnim wideo opublikowanym na kanale Landon testował symulator bólu porodowego.

Przeczytaj także:

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić