o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
mmc
|

Tragedia w Niemczech. Tyle zostało z busa na polskich numerach. Zginęli wszyscy

64
Podziel się

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek wieczorem. Bus z polskimi tablicami rejestracyjnymi wjechał w ciężarówkę. Nie żyje 5 osób. Wszystkie ofiary to mężczyźni.

Tragedia w Niemczech. Tyle zostało z busa na polskich numerach. Zginęli wszyscy
(Facebook)
bDosNrMB

Do wypadku doszło na autostradzie A1 w okolicy miejscowości Wildenshusen. Bus jadący w kierunku Osnabrück wjechał w ciężarówkę. Auto zostało zmiażdżone.

Policja nie znalazła na miejscu śladów poślizgu, co oznacza, że kierowca busa nie zdążył zacząć hamować. Najprawdopodobniej jechał też bardzo wolno. Niedaleko prowadzone są prace drogowe.

bDosNrMD

Na początku w busie znaleziono dwie osoby. Później strażacy zauważyli jeszcze trzy w środku zmiażdżonego pojazdu. Nikogo nie udało się uratować, wszyscy podróżujący busem ponieśli śmierć na miejscu.

Wypadek na A1

Kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Biorąc pod uwagę polskie tablice rejestracyjne busa możliwe, że w wypadku zginęli Polacy.

bDosNrMJ

Policja nie jest jeszcze w stanie określić tożsamości i narodowości ofiar. Szczegóły podane będą po dokonaniu ustaleń.

Zobacz także: Mandat za brak maseczki. "Stosujemy w ostateczności"
bDosNrNe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(64)
Gość
2 miesiące temu
Mój Boże napewno jechali do pracy! Człowiek gania za tym chlebem tylko nie wiadomo czy wróci do domu ! Jest mi naprawdę smutno i płakać się chce!
OMG
2 miesiące temu
Straszne! Garść złomu. Jaki przebieg musi mieć wypadek, żeby zostało tylko coś takiego... Biedni ludzie. Współczuję rodzinom
Pomyje
2 miesiące temu
Jechał bardzo wolno?
bDosNrNf
Transport.
2 miesiące temu
Niewyspany kierowca który ewidentnie zasną za kierownicą pędzącego ponad 100 km/h samochodu. Dlaczego tak jest? Brak nadzoru nad firmami i ludzie którzy nadal korzystają z najtańszych przewozów, później ubolewanie. Posiadalem w firmie 5 busów typu Master max z zabudową VIP. Dużo miejsca każdy fotel regulowany każdy miał do dyspozycji słuchawki oraz tablet wbudowany dzięki czemu mógł oglądać filmy. Nie jeździliśmy 16 godzin zbierając po całej Holandii ludzi. Przejazd naszym transportem był droższy o 45 euro. Każdy nasz kierowca po 13 godzinnej trasie miał 24 godziny odpoczynku w hotelu za który płaciliśmy. Wiecie co się stało? Dzięki temu, że ludzie nie doceniali bezpieczeństwa i komfortu podróży musieliśmy sprzedać 3 samochody ( jeszcze przed pandemią) ze względu na brak zapotrzebowania. Mijaliśmy inne firmy widząc jak bus 9 osobowy zapierdziela 140 km/h niejednokrotnie trąc podwoziem o asfalt z przeladowania z kierowcą który ledwo patrzył na oczy. Od tak moje przemyślenie. Oby nigdy więcej takich przypadków. Pozdrawiam.
Olka
2 miesiące temu
I teraz wyobrażcie sobie,że wasz mąż lub syn pracuje w pobliżu tej miejscowości.jesteście w Polsce,widzicie znajomo wyglądającego,rozbitego busa w necie a bliski nie odbiera od wczoraj telefonów.koszmar!!!
Najnowsze komentarze (64)
Kick
2 miesiące temu
Nie rozumiem. Jechali bardzo wolno, bo były prace drogowe, wjechali w ciężarówkę i nic z nich nie zostało? To rozpędzona ciężarówka jechała na wstecznym?
kerim622
2 miesiące temu
Wolno jechał?tak wygląda bus po wypadku który wolno jedzie?kierowcy busów robią sobie wyścigi,nie jeden raz wyprzedzały mnie busy koloru zielonego jadą ponad 150h/h,Tylko tachografy i zakaz jazdy powyżej 140km/h
pelee
2 miesiące temu
Szefowie tej firmy przewozowej mają śmierć na rękach . To oni ponoszą odpowiedzialność za to co się stała. Aby jak najwięcej kursów kierowca zrobił. Nie obchodzi ich czy będzie jechał 16 czy 20 godzin non stop.Zero snu,zero odpoczynku. Jak kierowcy się zmieniają to tylko przesiadają się z jednego busa do drugiego. Kończą jedną trasę i zaraz jadą w drugą Pasażerom wmawiają ,że to świeżo wypoczęci kierowcy !!!
Jasnowidz
2 miesiące temu
Szybciej myśleć,wolniej jechać!!!!!
Jasnowidz
2 miesiące temu
Na pewno do pracy gnali za chlebem,GOŚĆiu najgorzej jak wracali z pracy.
fajnie
2 miesiące temu
dobrych wiadomości nigdy za wiele
sierp
2 miesiące temu
buhahahaha
super
2 miesiące temu
wreszcie dobra wiadomość
bDosNrMX
nhjkl
2 miesiące temu
jakoś mi ich nie szkoda
news
2 miesiące temu
dawka dobrego news
MsciwyBanita
2 miesiące temu
Znosza ulge abolicyjna*
fghj
2 miesiące temu
dobrze !!! niech giną polacy !!!1
luis
2 miesiące temu
kierowca busa nie zdążył zacząć hamować- to cytat Polska mowa to trudna mowa
Ewa wzywa 07
2 miesiące temu
Właśnie dzisiaj o 12:30 z wtorku na środę jechałam z miejscowości Everswinkel do Szczecina busem z firmy EXBUS.Młody kierowca chwalił się,że już 35 godzin za kółkiem.Brawo firma.Dziękuję Bogu ,że dojechałam..
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić