o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
mmc
|

Wojciech Mann słuchał wywiadu z posłem PiS. I nie wytrzymał

636
Podziel się

Wojciech Mann w ostrych słowa skomentował wystąpienie posła PiS Radosława Fogla w TVN24. Twierdzi, że polityk nie potrafił odpowiedzieć na proste pytanie dziennikarza.

Wojciech Mann słuchał wywiadu z posłem PiS. I nie wytrzymał
Wojciech Mann. (Instagram)
bDTWsnGZ

Ze względu na epidemię koronawirusa wtorkowe zaprzysiężenie rządu odbyło się zgodnie z restrykcjami sanitarnymi. Prezydent, premier i ministrowie mieli założone maseczki i rękawiczki.

Wyjątkiem był Jarosław Kaczyński. Zrezygnował z nałożenia rękawiczek, a sam prezydent zdjął swoje, by podać rękę nowemu wicepremierowi. Nie obyło się bez pytań "dlaczego?".

bDTWsnHb

Takie właśnie pytanie zadał Piotr Kraśko w TVN24 posłowi i zastępcy rzecznika prasowego PiS. Odpowiedź Fogla - jak twierdzi Wojciech Mann - pozostawia wiele do życzenia.

To był pokaz kompletnej bezradności pana Fogla, który nie potrafił rzetelnie odpowiedzieć na ŻADNE z zadanych mu pytań, wijąc się jak piskorz, między innymi zrównując rangą zaprzysiężenie nowych członków rządu z zawodami żużlowymi - napisał Mann na Facebooku.

Radosław Fogiel tłumaczył brak rękawiczek u Jarosława Kaczyńskiego brakiem wymogu ich noszenia. Twierdził, że nałożenie rękawiczek było dobrowolne, dlatego wszyscy poza nowym wicepremierem je mieli.

bDTWsnHh

Zastępca rzecznika prasowego PiS zauważa, że wymogi sanitarne przewidują odpowiednią dezynfekcję rąk. Podobno Jarosław Kaczyński zdezynfekował ręce przed podaniem ręki prezydentowi. I to powinno wystarczyć.

Wojciech Mann w swoim wpisie na Facebooku przyznaje, że miał nie komentować sytuacji. Jednak od kilku słów nie mógł się powstrzymać.

Jedyne, co potrafił bez zastanowienia wyrecytować, to w kółko powtarzane "Panie Redaktorze''. Gratuluję panu Piotrowi tego, na co mnie nie wystarczyło cierpliwości, czyli, że wytrzymał popis pana Fogla z kamienną twarzą - komentuje Wojciech Mann.
bDTWsnHi
Zobacz także: Mandat za brak maseczki. "Stosujemy w ostateczności"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDTWsnHC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(636)
ReX
6 miesięcy temu
Przecież Kaczyński przestrzegał zasad higieny ... nie całował innych po rękach !
Bo Führer
6 miesięcy temu
Może Duda powinien jeszcze uklęknąć przed diamentem.
wik71
6 miesięcy temu
a który z przedstawicieli pis potrafił odpowiedzieć na zadane pytania,rzeczowo i na temat. Słowotok,slogany, omijanie tematu i mówienie nieudolnym językiem propagandy. Miałam okazje wysłuchać wielu debat z udziałem wielu polityków. Niewielu potrafi mówić rzeczowo, konkretnie na zadane pytania ale pis bije wszystkich na głowę w nieudolności i niekompetencji.
bDTWsnHD
Medyk
6 miesięcy temu
Panie Wojtku, pisowcy są inteligentni bezobjawowo. Nie ma na to żądnego lekarstwa.
8491
6 miesięcy temu
Czego Panstwo wymagacie od pomocnika piekarza . To i tak dobrze , ze umie powiedziec Panie Redaktorze . Przypomnijcie sobie co mowil po objeciu stolka . Broda tesknoty za rozumem nie przykryje.
Najnowsze komentarze (636)
Irena
2 tyg. temu
Kim jest ten Wojciech Mann?
ola
6 miesięcy temu
Wicepremier Kaczyński i inni nie maja obowiązku zakładać rękawiczek , większość poza nim zrobiła to dobrowolnie. Prezydent jako kulturalna osoba przed podaniem dłoni osobie bez rękawiczki zdjął swoją.zapewne trudno to zrozumieć chamom, ale kulturalni ludzie wiedzą, że tak się robi.
Anna
6 miesięcy temu
Czy można wymagać od młynarza, ławka krótka
-0-0
6 miesięcy temu
a o co ta burza i dąsy pana Wojciecha M. ?
edrthjk
6 miesięcy temu
Tylu młodych ludzi bez pracy a ten jeszcze w trumnie będzie walczył z PISem o etat
ter
6 miesięcy temu
Tam gdzie chodzi o pana Kaczyńskiego oni wszyscy w gacie robią aby tego małego człeka nie urazić. Żenujące wypowiedzi ludzi z otoczenia prezesa. Już tak za te posadki dać się poniżać i błaźnić, młodzi wykształceni ludzie , a za przeproszeniem nie potrafią powiedzieć o rzeczach oczywistych i widocznych gołym okiem. Nawet Bielan jak szedł na wywiad do TVN 24 to najpierw odbył wędrówkę na Nowogrodzką i spytał Jarosława, co ma powiedzieć na takie pytanie jeśli zostanie zadane. To wiadomo podpowiedział Jarosław, że było mu chłodno a on niezbyt dobrze się czuł. Ciekawa jestem, czy na miesięcznicy smoleńskiej już czuł się dobrze ?
wik
6 miesięcy temu
man nie jest żadna wyrocznią. Owszem znał się na muzyce, kiedyś.....
Jdkfk
6 miesięcy temu
A Terlecki potrafi tylko mówić, panie pośle nie udzieliłem panu głosu!
bDTWsnHv
mick zab
6 miesięcy temu
FOGEL CZY fogiel?
Kubuś Plusz
6 miesięcy temu
No i mamy równych i równiejszych :-). Ludzie ślepi jesteście! Zaraz uchwalą w konstytucji przewodnią rolę Partii, bo skoro cały czas mają większość to po co wydawać pieniądze na wybory
YES
6 miesięcy temu
Podzielam zdanie p.Wojciecha. Rozmowa z jakimkolwiek przedstawicielem Zjednoczonej Sitwy przypomina wyciąganie węgorza z Wisły .
z PiŚały
6 miesięcy temu
JAKI PiS, JEGO POSŁY I ELITA , KAŻDY WIDZI .
Ozon
6 miesięcy temu
Panie Mann już niewiele lat życia panu pozostało ! Po co pan burzy swój wizerunek, czas na rozliczenia z najbliższymi, Bogiem i światem.
A przecież
6 miesięcy temu
jak miał odpowiiadać Fogiel sKOro nie pytał go redaktor tylko funkcyjny POlityczny na usługach obcego NIEPOlskiego kapitału w dodatku przeciwnego jeszcze Trumpowi
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić