Wojciech Mann słuchał wywiadu z posłem PiS. I nie wytrzymał

951

Wojciech Mann w ostrych słowa skomentował wystąpienie posła PiS Radosława Fogla w TVN24. Twierdzi, że polityk nie potrafił odpowiedzieć na proste pytanie dziennikarza.

Wojciech Mann słuchał wywiadu z posłem PiS. I nie wytrzymał
Wojciech Mann. (Instagram)

Ze względu na epidemię koronawirusa wtorkowe zaprzysiężenie rządu odbyło się zgodnie z restrykcjami sanitarnymi. Prezydent, premier i ministrowie mieli założone maseczki i rękawiczki.

Wyjątkiem był Jarosław Kaczyński. Zrezygnował z nałożenia rękawiczek, a sam prezydent zdjął swoje, by podać rękę nowemu wicepremierowi. Nie obyło się bez pytań "dlaczego?".

Takie właśnie pytanie zadał Piotr Kraśko w TVN24 posłowi i zastępcy rzecznika prasowego PiS. Odpowiedź Fogla - jak twierdzi Wojciech Mann - pozostawia wiele do życzenia.

To był pokaz kompletnej bezradności pana Fogla, który nie potrafił rzetelnie odpowiedzieć na ŻADNE z zadanych mu pytań, wijąc się jak piskorz, między innymi zrównując rangą zaprzysiężenie nowych członków rządu z zawodami żużlowymi - napisał Mann na Facebooku.

Radosław Fogiel tłumaczył brak rękawiczek u Jarosława Kaczyńskiego brakiem wymogu ich noszenia. Twierdził, że nałożenie rękawiczek było dobrowolne, dlatego wszyscy poza nowym wicepremierem je mieli.

Zastępca rzecznika prasowego PiS zauważa, że wymogi sanitarne przewidują odpowiednią dezynfekcję rąk. Podobno Jarosław Kaczyński zdezynfekował ręce przed podaniem ręki prezydentowi. I to powinno wystarczyć.

Wojciech Mann w swoim wpisie na Facebooku przyznaje, że miał nie komentować sytuacji. Jednak od kilku słów nie mógł się powstrzymać.

Jedyne, co potrafił bez zastanowienia wyrecytować, to w kółko powtarzane "Panie Redaktorze''. Gratuluję panu Piotrowi tego, na co mnie nie wystarczyło cierpliwości, czyli, że wytrzymał popis pana Fogla z kamienną twarzą - komentuje Wojciech Mann.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Mandat za brak maseczki. "Stosujemy w ostateczności"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić