Niepokojące! To pojawiło się na Facebooku Wałęsy

372

Lech Wałęsa dodał w swoich mediach społecznościowych filmik. Nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie to, że dotyczy... śmierci klinicznej. Fani nie kryją zaskoczenia.

Niepokojące! To pojawiło się na Facebooku Wałęsy
Lech Wałęsa (PAP)

Lech Wałęsa sporo czasu spędza w mediach społecznościowych. Nie tylko publikuje, ale również czyta, ogląda i zgłębia wiedzę.

Co chce nam powiedzieć były prezydent?

W poniedziałek wstawił na swój Facebookowy profil ciekawy filmik. Nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie fakt, że dotyczy on... śmierci. Dodał do tego tajemniczy opis - napisał jedynie "ciekawe".

Pod filmem można znaleźć interesujący opis. A raczej pytania, na które autor stara się odpowiedzieć w nagraniu.

Czym jest śmierć kliniczna i dlaczego osoby, które doświadczyły takiego stanu, często widzą jasne światło i spotykają się z bliskimi zmarłymi? Jak żyją potem, mając doświadczenie życia po śmierci ? Kim jest tajemnicza świetlista istota, która wita przybyłe do innego wymiaru dusze? Czy istnieją jakieś formy życia, bardziej złożone jak ludzkie, działające w sferze wyższej świadomości dokąd nasz, ziemski umysł niestety nie sięga? - czytamy.

Pod postem Wałęsy pojawiło się wiele komentarzy. Zdania internautów są podzielone. Jedni uważają, że warto się czegoś takiego dowiedzieć, inni zaś - że to nie ten czas, by myśleć o śmierci.

Ciekawe rzeczy, Panie Prezydencie - napisał jeden z użytkowników.
Panie Prezydencie, nie czas myśleć o tamtej stronie, której prawdopodobnie nie ma. Tu i teraz. Tylko to się liczy. Dużo zdrowia - napisała z kolei inna użytkowniczka.

Cóż, trzeba przyznać, że film jest kontrowersyjny. A co tak naprawdę miał na myśli Wałęsa?

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić